Офіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці та
  соціального захисту населення
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення

31 січня 2018 року вдепартаменті праці та соціального захисту  населення облдержадміністрації відбулася скайп-конференція з головними  державними та державними соціальними інспекторами місцевих органів соціального захисту населення області.
Відкрив конференцію директор Департаменту Юрій Прокопець, який акцентував увагу учасників на пріоритетні завдання органів соціального захисту населення в сучасних умовах, а саме: соціальний захист малозабезпечених сімей, родин з дітьми, осіб з інвалідністю, громадян похилого віку та інших верств населення.
Юрій Васильович наголосив, що у 2017 році нашій області була передбачена субвенція для виплати різних видів державної соціальної допомоги на загальну суму 1млрд. 928,9 млн.грн. Завдяки злагодженій роботі всіх структурних підрозділів соціального захисту населення виплата всіх видів державної допомоги проведена в повному обсязі, в установлені терміни, заборгованість відсутня.
Заступник директора департаменту праці та соціального захисту  населення облдержадміністрації Василь Павлюк доповів про роботу головних державних та державних соціальних інспекторів у 2017 році, зокрема, він зазначив, що станом на 01.01.2018 року державними соціальними інспекторами області було проведено майже 34 тис. обстежень сімей з метою підтвердження їх права на призначення державної допомоги, а також 33 тис. перевірок достовірності інформації, наданої заявниками для призначення інших видів адресної допомоги, в тому числі шляхом запиту та з відвідуванням місця роботи. Через надання громадянами недостовірної інформації про доходи та майновий стан у 2017 році до бюджету повернуто надміру нараховані кошти державної допомоги у сумі 219,40 тис.грн. та субсидії - 2742,85 тис.грн.
Заступник начальника відділу державних соціальних допомог Наталія Крошко зосередила увагу учасників скайп-конференції на змінах у  законодавстві з питань надання усіх видів державної допомоги та житлових субсидій. 
Головний державний соціальний інспектор Оксана Бондарук  поінформувала про зміни в законодавстві щодо діяльності соціальних інспекторів та окреслила основні напрямки роботи головних державних соціальних інспекторів в частині здійснення контролю за цільовим використанням коштів державної допомоги сім’ям з дітьми, допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлової субсидії, щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг тощо. 
Конференція пройшла у форматі «запитання-відповідь», завдяки чому учасники мали можливість не лише отримати інформацію, а й обговорити її з колегами.


__________________________________________________________


 скайп-конференція з головними державними та державними соціальними інспекторами

 скайп-конференція з головними державними та державними соціальними інспекторами

 скайп-конференція з головними державними та державними соціальними інспекторами

 скайп-конференція з головними державними та державними соціальними інспекторами

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації