Офіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці та
  соціального захисту населення
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення

22 лютого 2018 року працівники департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації взяли участь у першому практичному занятті «Протистояння стресовому впливу» за програмою постійно-діючого семінару «Розвиток стресостійкості. Експрес методи управління стресом», затвердженою директором Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій облдержадміністрації та обласної ради, погодженою директором Департаменту.
Практичне заняття провела Демченко Ганна Леонідівна-спеціаліст відділу активної підтримки Житомирського міського центру зайнятості.
Лектор розповіла, які бувають причини виникнення стресу, та як за допомогою здорового мислення можна впоратись зі стресом. Вона навела приклади антистресових методів, продемонструвала таблицю почуттів, думок та різновидність страхів.
В практичному занятті були використанні Арт-терапевтичні технології, один із методів психологічної роботи, що використовує можливості мистецтва для досягнення позитивних змін в інтелектуальному, емоційному та особистісному розвитку людини.
Зазначені технології допомагають опрацювати свої почуття та думки, викликані стресовими ситуаціями, навчитися самоконтролю, справлятися зі своїми психологічними проблемами, відновлювати емоційну рівновагу, переключатися з негативних переживань на позитивні відчуття та думки.

 

 


__________________________________________________________


«Розвиток стресостійкості»

«Розвиток стресостійкості»

«Розвиток стресостійкості»

«Розвиток стресостійкості»

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації