Офіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці та
  соціального захисту населення
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення

01 березня 2018 року під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Миколи Шамбіра відбулася селекторна нарада з питань:
- зміни у прядку фінансування пільг та житлових субсидій;
- виплата соціальних стипендій студентам (курсантам) державних вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації та вищих навчальних закладів       І-ІІ рівня акредитації, що входять до їх складу, без статусу окремих юридичних осіб.
Участь у селекторній нараді взяли заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Василь Павлюк, начальник відділу персоніфікованого обліку та здійснення контролю за призначенням та виплатою пенсій Лариса Алексієнко, начальник відділу державних соціальних допомог Людмила Василівська, начальник відділу департаменту фінансів облдержадміністрації Наталія Самчук.    
Урядом 21.02.2018 прийнято рішення про внесення змін до низки нормативних актів, якими змінено механізм надання пільг та житлових субсидій мешканцям ОСББ та ЖБК.
Зокрема, починаючи з нарахувань за січень 2018 року, ОСББ нараховують співвласникам внески в повному розмірі (без зменшення їх на суму пільг і житлових субсидій).
Місцеві органи соціального захисту населення самостійно розраховують розмір пільги та житлових субсидій  на сплату внесків на управління  і  утримання багатоквартирним будинком, вивезення твердих і рідких побутових відходів, опалення, постачання гарячої води, централізоване водопостачання і централізоване водовідведення, газо- і електропостачання.
При надходженні коштів відповідної субвенції з державного бюджету перераховують суми пільг і житлових субсидій громадянам-отримувачам пільг і житлових субсидій на поточні рахунки ОСББ та одночасно надсилають ОСББ реєстри громадян, за яких перераховано пільги та субсидії, із зазначенням сум за кожного громадянина.
ОСББ зараховують такі кошти в рахунок сплати громадянином відповідних внесків та зменшують йому нарахування в наступних періодах.

 


__________________________________________________________


під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Микола Шамбіра відбулася селекторна нарада»

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації