Офіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці та
  соціального захисту населення
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення

13 березня 2018 року заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Бойм взяла участь у підсумковій нараді галузі соціальної сфери за результатами роботи у 2017 році, що відбулася в м. Новоград-Волинському.
Захід відбувся за участю Новоград-Волинського міського голови Віктора Весельського, секретаря міської ради Олени Пономаренко, заступника міського голови - начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук, депутатів міської ради, працівників галузі соціального захисту.
Модератором підсумкової наради виступила директор департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради Лілія Хрущ, яка під час своєї доповіді наголосила на основних напрямках роботи департаменту за минулий рік.
Як зазначила Лілія Василівна, що одним з пріоритетних напрямків роботи є соціальний захист учасників антитерористичної операції та членів їх сімей. З метою надання допомоги у вирішенні нагальних питань демобілізованим та членам сімей загиблих учасників АТО було проведено паспортизацію понад 375 осіб. В 2017 році забезпечено санаторно-курортним лікуванням 26 учасників бойових дій з числа учасників АТО на загальну суму – 123,0 тис. грн. Відповідно до постанови КМУ від 19.10.2016 року №719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також осіб з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов» з державного бюджету спрямовано 2814,5 тис.грн. на виплату компенсації 4 особам для придбання житла на первинному та вторинному ринках. Організовано навчання 30 учасників АТО для отримання водійських прав категорій B та D на загальну суму 123 тис.грн., 22 військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби призначено 31,7 тис. грн. одноразової матеріальної допомоги. За рахунок коштів міського бюджету забезпечено виплату разової грошової допомоги 160 учасникам АТО та членам родин загиблих учасників АТО на суму 362,4 тис. грн. (середня сума виплати 2,3 тис. грн.).
Також, у 2017 році виплачено грошову допомогу в сумі 112 тис. грн. 2 особам, що отримали легкі тілесні ушкодження під час участі у масових акціях громадського протесту відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.12.2015 року № 1098 «Про соціальний захист осіб, які отримали легкі тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 року».
За 2017 рік з міського бюджету виплачено разової грошової допомоги 1069 особам на загальну суму – 2716,5 тис. грн., в тому числі: - 160 учасникам АТО та членам їх сімей – 362,4 тис. грн.; - 305 особам на дороговартісне лікування – 1746,8 тис.грн.; - 451 особі на інші види лікування – 411,4 тис. грн.; - 153 особам у зв’язку зі скрутними обставинами – 195,9 тис. грн. Сума виплаченої у 2017 році матеріальної допомоги зросла на 21 % порівняно з 2016 роком.)
Директор Департаменту Лілія Хрущ зазначила, що за ініціативи міського голови Віктора Весельського та сприяння Міністра соціальної політики України Андрія Реви в 2017 році розпочато реалізацію проекту створення центру надання адміністративних (соціальних) послуг у форматі «Прозорий офіс». Проектом передбачено будівництво офісу, на першому поверсі якого, функціонуватиме управління Пенсійного фонду, на другому поверсі – департамент праці та соціального захисту населення. У ході неодноразових робочих зустрічей та за сприяння Міністра фінансування проекту з державного бюджету збільшено з 15000,0 тис.грн. до 25750,0 тис.грн.
Заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Бойм високо оцінила роботу соціальної галузі в м. Новоград-Волинському. Світлана Миколаївна наголосила, що важливим залишається питання щодо необхідності підтримки депутатами ініційованого введення державного інспектора з праці у місті, що стане ефективним механізмом боротьби з нелегальною зайнятістю.


__________________________________________________________


семінар на тему «Світлана Бойм взяла участь у підсумковій нараді галузі соціальної сфери за результатами роботи у 2017 році»

семінар на тему «Світлана Бойм взяла участь у підсумковій нараді галузі соціальної сфери за результатами роботи у 2017 році»

семінар на тему «Світлана Бойм взяла участь у підсумковій нараді галузі соціальної сфери за результатами роботи у 2017 році»

семінар на тему «Світлана Бойм взяла участь у підсумковій нараді галузі соціальної сфери за результатами роботи у 2017 році»

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації