Офіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці та
  соціального захисту населення
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення

20 березня 2018 року в обласній державній адміністрації відбулося засідання робочої групи з питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування та доцільності надання заявнику-роботодавцю фінансової допомоги на поворотній та безповоротній основі та цільової позики, яке провів заступник голови робочої групи – в.о. директора департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Василь Павлюк.
Члени робочої групи розглянули подані документи від дев’яти  підприємств: «Коростишівський центр соціально-трудової та професійної реабілітації інвалідів», «Житомирський реабілітаційно-виробничий центр інвалідів», «Учбово-виробничий центр», «Біатрон-6», «Дефендо», «Гарант», Житомирської обласної організації Українського товариства глухих, Коростенського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих та ПП «Культурно-оздоровчий центр «Баланс» щодо доцільності надання їм дозволу на право користування пільгами з оподаткування та відмітили, що на даних підприємствах дотримано вимоги постанови Кабінету Міністру України №1010 від 08.08.2007(зі змінами).
За результатами обговорення робочою групою прийнято Рішення щодо надання пільги з оподаткування вищезгаданим підприємствам на період з 01.04.2018р. по 31.03.2019р.

 

 


__________________________________________________________


відбулося засіданні обласної комісії з визнання бійців-добровольців АТО

відбулося засіданні обласної комісії з визнання бійців-добровольців АТО

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації