Офіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці та
  соціального захисту населення
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення

Обговорено актуальні питання праці та
соціального захисту населення

23 березня 2018 року в департаменті праці та соціального захисту населення облдержадміністрації відбулася розширена нарада на якій обговорено актуальні питання праці та соціального захисту населення.
Нараду провів в.о. директора Департаменту – Василь Павлюк
В обговорені питань порядку денного взяли участь директор Житомирського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства Олександр Бортник, директор обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Ярослав Возний, керівники районних та міських управлінь праці та соціального захисту населення, начальники відділів департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації. 
З питань дотримання законодавства з праці, зокрема, щодо забезпечення ефективності діяльності робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, співпраці з контролюючими органами доповіла заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Бойм
Про забезпечення надійного соціального та медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи напередодні 32-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС, за результатами проведеного аналізу інформацій з райміськуправлінь праці та соціального захисту населення, поінформувала заступник начальника управління – начальник відділу соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Вікторія Глушенко.
З питань внесених змін та доповнень до діючого законодавства щодо пільгового забезпечення окремих категорій громадян доповіла начальник відділу персоніфікованого обліку та здійснення контролю за призначенням та виплатою пенсій Лариса Алексієнко.
Про співпрацю райміськуправлінь праці та соціального захисту населення і обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів поінформував його керівник Ярослав Возний.
Особлива увага на нараді була приділена питанню змін до Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших категорій населення. З даного питання виступили директор Житомирського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства Олександр Бортник та заступник начальника управління – начальник відділу соціального обслуговування населення та стаціонарних установ Анатолій Дяченко.
Так, на засіданні Уряду 14 березня 2018 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», розроблену Міністерством соціальної політики України.
Цією постановою, зокрема, реформовано Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших категорій населення, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 року № 321 (зі змінами).
Новою редакцією Порядку передбачено ефективний розподіл повноважень органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в реалізації бюджетної програми 2507030 «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів» щодо забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації, запровадження адресного підходу до забезпечення ними осіб зазначеної категорії виробами та нового механізму їх фінансування за принципом «гроші ходять за людиною».    

 

 


__________________________________________________________


розширена нарада на якій обговорено актуальні питання праці та соціального захисту населення

розширена нарада на якій обговорено актуальні питання праці та соціального захисту населення

розширена нарада на якій обговорено актуальні питання праці та соціального захисту населення

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації