Офіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці та
  соціального захисту населення
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення

29 березня 2018 року у Львові відбулась міжвідомча нарада з реалізації пілотного проекту «Рука допомоги» із залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб. Для обміну досвідом та новими ідеями зібралися представники Міністерства соціальної політики України, Державної служби зайнятості, Консорціуму під головуванням ISS GROUP s.r.o., структурних підрозділів з питань соціального захисту населення та центрів зайнятості, об’єднаних територіальних громад, а також учасники проекту.
У 2018 році до проекту «Рука допомоги» долучилася Баранівська міська ОТГ. Житомирщину на заході представляли заступник начальника управління праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Тетяна Цільора, заступник директора обласного центру зайнятості Тетяна Касімцева, начальник управління праці та соціального захисту населення Баранівської міської ради Володимир Цицюра, директор Баранівського районного центру зайнятості Олександру Загорський та начальник управління праці та соціального захисту населення Баранівської райдержадміністрації Микола Ковбан.
На нараді своїм досвідом, як реалізовується експеримент, поділилися представники Львівської, Харківської та Полтавської областей.

Суть проекту «Рука допомоги» полягає в тому, аби мотивувати малозабезпечених громадян, які отримують державну допомогу, ставати підприємцями та власними силами забезпечувати свої родини. Для цього місцеві органи праці спільно з центрами зайнятості шукають відповідних претендентів, проводять численні навчання та тренінги, в результаті яких учасники створюють та захищають бізнес-плани для своїх ідей. Надалі вони отримують безвідсотковий кредит від держави із вигідними умовами повернення. Таким чином на Львівщині в проекті взяли участь більше 800 учасників, і підприємцями стала вже 41 особа з числа малозабезпечених.


__________________________________________________________


«Рука допомоги» 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації