Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення

Естафета поколінь з нагоди Всесвітнього дня охорони праці
та 100-річчя з дня утворення технічної інспекції праці профспілок

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.
Девіз Всесвітнього дня охорони праці: «Захищене і здорове покоління».
З цієї нагоди, 24 квітня 2018 року, у приміщенні Федерації профспілок Житомирської області  відбулась естафета поколінь з нагоди Всесвітнього дня охорони праці та 100-річчя з дня утворення технічної інспекції праці профспілок.
Мета заходу: інформування учасників про стан охорони праці в регіоні та наглядову діяльність відповідних державних органів, профілактичну роботу, направлену на запобігання нещасним випадкам на виробництві, використання дитячої праці в інтересах формування в найближчому майбутньому здорової робочої сили та проблеми працевлаштування і зайнятості молоді; висвітлення стратегічних напрямів діяльності профспілок в сфері охорони праці; надання практичної і правової допомоги профспілковому активу та іншим учасникам заходу; висвітлення історії технічної інспекції праці профспілок та відзначення її ветеранів.
Відкрила захід голова Федерації профспілок області Неля Паламарчук, яка наголосила, що головний пріоритет державної політики в сфері охорони праці – збереження життя та здоров’я працівників, реалізація якого досягається шляхом створення безпечних умов праці на кожному робочому місці, а це законодавчий обов’язок кожного роботодавця.
Захід відбувся за участю заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути, заступника голови обласної ради Максима Вілівчука, голови Федерації профспілок України Григорія Осового, заступника директора департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Світлани Бойм, начальника Управління Держпраці у Житомирській області Сергія Сечіна, заступника директора Житомирського обласного центру зайнятості Віктора Зубрицького, голови об’єднання організацій роботодавців Житомирської області Сергія Бутенка та ін.
Від імені молоді Житомирщини виступили голова Молодіжної ради Федерації профспілок області Вікторія Меєр та голова профкому студентів Житомирського Національного агроекологічного університету Олександр Лопатюк, які говорили про проблемні питання молодіжної зайнятості та обізнаності молоді у питаннях охорони праці.
На заході було презентовано книгу: «Трудові та соціально-економічні права учасників АТО: забезпечення та профспілковий захист». Автори книги, Вацлав Янчевський та Олександр Крисюк, голова та заступник голови Української федерації профспілкових організацій, одним із співавторів книги є Світлана Бойм, заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.
В книзі зроблено наголос на те, що таке мобілізація, порядок її проведення, пільги та гарантії працівникам, призваним на військову службу в АТО.
Після заходу примірники книги було вручено бійцям, що знаходяться на лікуванні та реабілітації у Житомирському військовому шпиталі.

 


__________________________________________________________


 «День охорони праці»

 «День охорони праці»

 «День охорони праці»

 «День охорони праці»

 «День охорони праці»

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації