Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення

100 років милосердя


25 квітня 2018 року в.о. директора департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Василь Павлюк взяв участь в урочистих заходах з нагоди 100-річного ювілею діяльності Товариства Червоного Хреста, що пройшли у Житомирі.
На святкування сторічного ювілею організації завітали ветерани товариства, волонтери, а також представники обласної та міської влади.
Голова Житомирської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Олександр Богдан зазначив, що «Наразі Товариство йде шляхом реформування та організаційного розвитку, посилюючи основні напрямки діяльності та надання послуг, впроваджують сучасні технології, розвивають кадровий потенціал та волонтерський рух. Підготовка та реагування на надзвичайні ситуації, допомога людям бути фізично здоровими та розвиток стійкості до психосоціальних викликів, в тому числі допомога постраждалим від збройного конфлікту, зміцнення співпраці та забезпечення належної комунікації й побудова потужної та надійної організації – стратегічні цілі Червоного Хреста України до 2020 року».
З нагоди ювілейної дати учасників зібрання привітав голова обласної ради Володимир Ширма та вручив відзнаку обласної ради «Честь і слава Житомирщини» голові Житомирської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Олександру Богдану, а також грамоти та подяки працівникам районних та міських організацій товариства.
До привітань приєднався в.о. директора департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Василь Павлюк, який передав щирі вітання від колективу департаменту.
«Саме завдяки старанням і самовіддачі вам є чим пишатися, ваша праця завжди була і залишається однією з найблагородніших у світі! Ви завжди там - де потрібна допомога. Вірю, що й надалі основоположні принципи діяльності Товариства Червоного Хреста сприятимуть збереженню життя і здоров’я людей, досягненню миру і злагоди в усьому світі!» - зазначив Василь Павлюк. Також, Василь Петрович виконав почесну місію і  вручив Почесні грамоти Міністерства соціальної політики України та департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

 


__________________________________________________________


 «100 років милосердя»

 «100 років милосердя»

 «100 років милосердя»

 «100 років милосердя»

 «100 років милосердя»

 «100 років милосердя»

 «100 років милосердя»

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації