Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

04 травня 2018 року під головуванням Міністра соціальної політики України Андрія Реви відбулась селекторна нарада з питань запровадження нового порядку призначення субсидії та змін до порядку забезпечення технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення.
Участь у селекторній нараді взяли в.о. директора департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Василь Павлюк, начальник відділу державних соціальних допомог департаменту Людмила Василевська та її заступник Наталія Крошко, головний спеціаліст відділу соціального обслуговування населення та стаціонарних установ департаменту Олександр Пінчук, директор обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Ярослав Возний, керівники окремих управлінь праці та соціального захисту населення.
У вступному слові Міністр соціальної політики України Андрій Рева зазначив, що впровадження програми житлових субсидій дозволило на практиці виявити недоліки існуючої системи.
«Метою прийняття 329-ої постанови Кабінету Міністрів є мотивація населення легалізувати свої трудові відносини, зробити систему призначення субсидій адресною та здійснити верифікацію для можливості впровадження монетизації програми житлових субсидій», - заявив Міністр.
Міністр соціальної політики України поінформував колег стосовно нюансів впровадження прийнятих Кабінетом Міністрів змін у програмі надання житлових субсидій, відповів на запитання та доручив управлінням соціального захисту населення провести інформаційно-роз’яснювальну роботу.
Друге питання порядку денного стосувалося внесення змін до процесу забезпечення людей з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації.
«Склалася неприпустима ситуація, за якої групи населення, що є найбільш вразливими отримували послуги вкрай низької якості. Відтепер, працюватиме принцип «гроші ходять за людиною». За новими правилами, люди не будуть змушені зв’язуватися з підприємствами-виробниками технічних засобів реабілітації, а їхні інтереси будуть представляти органи соціального захисту населення, послуги ж надаватимуться за двосторонніми або тристоронніми договорами», - зазначив Міністр.
Андрій Рева пояснив, що відтепер відповідальність за роботу з людьми покладається на органи соціального захисту населення, які представлятимуть інтереси людей з інвалідністю – вони допомагатимуть людям обирати правильний засіб реабілітації за допомогою нового електронного каталогу, контролюватимуть якість виробу та слідкуватимуть за терміном його заміни на новий.


__________________________________________________________


під головуванням Міністра соціальної політики України Андрія Реви відбулась селекторна нарада
під головуванням Міністра соціальної політики України Андрія Реви відбулась селекторна нарада
під головуванням Міністра соціальної політики України Андрія Реви відбулась селекторна нарада
під головуванням Міністра соціальної політики України Андрія Реви відбулась селекторна нарада


 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації