Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

17 травня 2018 року на базі Житомирського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства відбулася розширена нарада з актуальних питань соціального захисту осіб з інвалідністю та інших окремих категорій населення.
Провів нараду заступник начальник управління соціального захисту населення – начальник відділу соціального обслуговування населення та стаціонарних установ департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Анатолій Д’яченко.
У заході взяли участь відповідальні фахівці департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, керівники та спеціалісти районних (міських) управлінь праці та соціального захисту населення, представники Житомирського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства, обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів та МСЕКів.
Учасники наради обговорили нагальні питання соціального захисту осіб з інвалідністю та інших окремих категорій населення. Особлива увага була приділена питанню забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, у зв’язку зі змінами внесеними Урядом 14 березня 2018 року до Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення.
Зазначеними змінами запроваджено принцип «гроші ходять за людиною», побудованого на засадах адресності та прозорості.
Основні нововведення, котрі діятимуть вже цьогоріч, це – передача функцій з фінансування забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (ТЗР) осіб з інвалідністю від Фонду соціального захисту інвалідів до органів соціального захисту населення, здійснення органами соціального захисту населення супроводу особи з інвалідністю впродовж усього процесу її забезпечення ТЗР та під час користування виробами для покращення якості надання послуг та сприяння у розв’язанні організаційних проблем, що можуть виникати, зокрема, у взаємодії з підприємством
Також середі інновацій є запровадження електронного каталогу-класифікатора ТЗР, який формується Українським науково-дослідним інститутом протезування, протезобудування та відновлення працездатності.
Наявність і використання даного каталогу дасть можливість людині обрати ТЗР, а управління соціального захисту виступатиме в ролі її представника. Каталог розміщено на веб-порталі Міністерства соціальної політики України в розділі «Інвалідність».


__________________________________________________________


17.05.18 - нарада ТЗР-протезне

17.05.18 - нарада ТЗР-протезне

17.05.18 - нарада ТЗР-протезне

17.05.18 - нарада ТЗР-протезне

17.05.18 - нарада ТЗР-протезне

17.05.18 - нарада ТЗР-протезне

17.05.18 - нарада ТЗР-протезне


 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації