Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

Обговорено питання підготовки підвідомчих установ системи соціального захисту населення до роботи в осінньо-зимовий період

25 червня 2018 року на засіданніколегії департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, яке провів директор Департаменту – голова колегії Юрій Прокопець, обговорено питання «Про підготовку підвідомчих установ системи соціального захисту населення до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років».  
У засіданні взяли участь члени колегії, начальники райміськуправлінь  праці та соціального захисту населення, директори територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та інтернатних установ системи соціального захисту населення.   
Із доповіддю про стан підготовки підвідомчих установ системи до роботи в осінньо-зимовий  період виступив заступник начальника управління соціального захисту населення - начальник відділу соціального обслуговування населення та стаціонарних установ Анатолій Д’яченко. Доповідач зазначив, що в підвідомчих установах вчасно розпочато та продовжується відповідна робота по підготовці установ до функціонування в осінньо-зимовий період та належних умов проживання підопічних. Тривають поточні ремонти житлових приміщень, реконструкції та інші ремонтні роботи. Придбавається м’який інвентар, одяг та взуття зимового асортименту.
На сьогодні значну роботу по підготовці інтернатних установ до  роботи в осінньо-зимовий період здійснено в Житомирському та Коростенському геріатричних пансіонатах, Березівському, Довбиському, Радомишльському психоневрологічних інтернатах та Новоборівському, Романівському і Тетерівському дитячих будинках-інтернатах.   
Директор департаменту Юрій Прокопець наголосив, що в інтернатних установах системи соціального захисту населення на повному державному утриманні перебуває 2,3 тис. одиноких непрацездатних громадян та людей з інвалідністю, в тому числі 256 дітей з інвалідністю, які за станом здоров’я потребують постійного стороннього догляду, і наше першочергове завдання зробити все можливе, щоб підопічні були забезпечені всім необхідним, відповідним побутовим обслуговуванням, кваліфікованим медичним обслуговуванням та отримували необхідні реабілітаційні послуги.       
За підсумками обговорення даного питання колегія прийняла відповідне рішення та визначила першочергові завдання щодо підготовки підвідомчих установ до роботи в осінньо-зимовий період.
На засіданні колегії, також, розглянуто питання про роботу управлінь праці та соціального захисту населення Бердичівської та Ружинської райдержадміністрацій, про видачу автомобілів, які були у користуванні, про переоформлення автомобілів та про влаштування до інтернатних установ громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.

За підсумками обговорення вищезгаданих питань колегія прийняла відповідні рішення.

 

Колегія

Колегія

Колегія

Колегія

Колегія

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації