Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

 04 липня 2018 року директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Юрій Прокопець взяв участь у зустрічі з учасниками антитерористичної операції, яка відбулася в обласній раді під головуванням голови обласної ради Володимира Ширми.  
Під час зустрічі учасники АТО порушили питання виконання, зокрема фінансування, обласної комплексної програми забезпечення житлом педагогічних, науково-педагогічних, медичних працівників, учасників АТО та членів їх сімей на 2018-2021 роки, яка була прийнята наприкінці минулого року.
Голова обласної ради Володимир Ширма зазначив, що на сесію обласної ради, яка відбудеться 26 липня, буде внесено пропозиції щодо фінансування цієї програми.
«Обласна влада розуміє проблеми учасників АТО та їхніх сімей, і намагається поступово їх вирішувати. Те, що стосується учасників бойових дій, ми завжди відкриті для спілкування і докладаємо зусиль для реалізації обласних програм, прийнятих на підтримку учасників АТО» - наголосив Володимир Ширма.
Директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Юрій Прокопець поінформував присутніх про ті програми, які вже успішно діють в області. Зокрема, він наголосив, що на Житомирщині реалізується дві обласні програми на підтримку учасників бойових дій, їхніх родин, переселенців тощо. Загальний обсяг фінансування обох цих програм – майже 13 млн. грн. Крім того, є ще державні програми, які фінансуються з державного бюджету. За 2016 – 2018 роки отримали житло 110 родин пільгових категорій на загальну суму 65 млн. грн. Наразі поступово вирішується питання пільгового перевезення, зокрема у місцевих бюджетах передбачено видатки на перевезення пільгових категорій на суму 23 млн.грн., з яких використано вже 10 млн.грн.

Довідково: з початку проведення антитерористичної операції в області обліковується 10,2 тис. учасників бойових дій, 912 поранених військовослужбовців, 825 осіб з інвалідністю внаслідок війни, 5 зниклих безвісти (за даними Служби безпеки України) та 321 загиблий (померлий) військовослужбовець - учасник  АТО. 
З початку року структурними підрозділами з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, міськвиконкомів укладено 181 договір на оздоровлення постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції, 26 осіб проходять лікування та 33 особи пройшли лікування в санаторно-курортних закладах на загальну суму 258,2 тис.грн.
За рахунок коштів обласного бюджету 255 осіб з числа учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції оздоровлено в  КП ЖОЛСЦРЗ «Дениші» на загальну суму 2 млн. грн.
Обрали надавачів послуг для проходження психологічної реабілітації 30 учасників антитерористичної операції. Також укладено 8 договорів з навчальними закладами щодо професійної адаптації 47 учасників АТО на суму 322 тис. грн.  
На черзі для отримання професійного навчання за рахунок бюджетних коштів перебувають 396 учасників АТО, у тому числі: на курси з вивчення іноземних мов - 12 учасників АТО, на курсах водіїв автотранспортних засобів – 383 учасника АТО та на здобуття професії „ оператор котельні ” – 1 учасник АТО.
З початку року за послугами до служби зайнятості звернулося 358 демобілізованих учасників АТО, працевлаштовано 158 осіб, проходили профнавчання 35 осіб, брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 34  особи.
За рахунок коштів обласного бюджету надано одноразову грошову допомогу  у 2018 році:
- 2 членам сімей загиблих військовослужбовців на суму 60,0 тис.грн.;
- 17 пораненим військовослужбовцям на суму 11,3 тис. грн.;
- 7 членам сімей військовослужбовців на суму 20,5 тис. грн.
За рахунок коштів місцевого бюджету та громад у 2018 році допомогу надано:
- 33 сім’ям загиблих військовослужбовців на загальну суму 104,0 тис. грн.;
- 16 пораненим військовослужбовцям на загальну суму 71,5 тис. грн.;
- 480 демобілізованим військовослужбовцям на загальну суму 353,9 тис.грн.

Юрій Прокопець взяв участь у зустрічі з учасниками антитерористичної операції

Юрій Прокопець взяв участь у зустрічі з учасниками антитерористичної операції

Юрій Прокопець взяв участь у зустрічі з учасниками антитерористичної операції

Юрій Прокопець взяв участь у зустрічі з учасниками антитерористичної операції

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації