Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

 04 липня 2018 року заступник директора департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Світлана Бойм взяла участь у засіданні круглого столу на тему: «Сучасний стан імплементації Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», який відбувся у Верховній Раді України.  
Захід організовано міжфракційним депутатським об’єднанням «Жінки. Мир. Безпека», членами якого є жінки-депутати з різних депутатських фракцій та груп Верховної Ради України.
До складу делегації від Житомирщини увійшли депутат обласної ради Наталія Рибак, депутат Житомирської міської ради Наталія Леонченко та директор комунального підприємства Світлана Півоварова.
Учасники круглого столу заслухали та обговорили звіт про стан реалізації Національного плану дій з виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року; питання розширення економічних можливостей жінок у відповідності до міжнародних стандартів МОП; законодавчі ініціативи, які мають на меті розширення можливостей жінок як в економічній, так і соціальній сфері.
Заступник директора департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Світлана Бойм долучилася до обговорення та виступила з питання реалізації гендерної політики та місцевому рівні, зокрема, щодо взаємодії з громадськими об’єднаннями жінок по виконанню законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та «Протидію торгівлі людьми». Світлана Миколаївна акцентувала увагу на питанні протидії торгівлі людьми у сфері працевлаштування за кордоном, а також порушила проблемні питання, зокрема, щодо фінансування з державного бюджету на будівництво соціального житла та соціальних гуртожитків.   

Світлана Бойм взяла участь у засіданні круглого столу

Світлана Бойм взяла участь у засіданні круглого столу

Світлана Бойм взяла участь у засіданні круглого столу

Світлана Бойм взяла участь у засіданні круглого столу

Світлана Бойм взяла участь у засіданні круглого столу

Світлана Бойм взяла участь у засіданні круглого столу

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації