Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

11 липня 2018 року заступник директора департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Василь Павлюк взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, на якому розглядалося питання ефективності системи надання житлових субсидій у регіонах України.  
Василь Петрович долучився до обговорення даного питання та поінформував щодо впровадження реформи надання житлових субсидій  в Житомирській області.  Зокрема, він зазначив, що в області постійно проводиться робота, спрямована на забезпечення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги шляхом  надання житлових субсидій. Триває інформаційно-роз’яснювальна робота щодо призначення населенню житлових субсидій за новим порядком: необхідні роз’яснення надані під час телеефірів, розміщені в місцевих друкованих ЗМІ, на відповідних офіційних сайтах, на стендах органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, житлово-експлуатаційних підприємств та організацій-надавачів комунальних послуг; працюють телефонні «гарячі» лінії; проводяться технічні навчання та семінари з соціальними робітниками, головами, секретарями та уповноваженими особами сільських і селищних рад, представниками об’єднаних територіальних громад.
Для своєчасного обслуговування громадян при зверненні за призначенням житлових субсидій місцеві органи соціального захисту населення області працюють без обідньої перерви, а у разі збільшення кількості звернень – з подовженим робочим днем та у вихідні дні.
У даний час субсидію на житлово-комунальні послуги та для придбання твердого палива і скрапленого газу отримує 61,3 тис. домогосподарств області.
Крім того, Василь Павлюк зазначив, що область повернула до бюджету               211,7 млн. грн. зекономлених коштів субсидії. Монетизації підлягатиме 44,0 млн. грн., які мають отримати 72,9 тис.домогосподарств області.
Довідково: для фінансування Програми житлових субсидій області на 2018 рік передбачено субвенції у сумі 2 732,8 млн.грн. (в тому числі, на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг – 2 550,4млн.грн. та для придбання  скрапленого газу та твердого палива – 182,4 млн. грн.).

 

Василь Павлюк взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України

Василь Павлюк взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації