Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

           

Реформа деінституціалізації – не про закриття інтернатів


Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 р. № 526-р «Про Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки та план заходів з реалізації її І етапу»  затверджено Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки та План заходів з реалізації її І етапу.
Цілями і завданням Стратегії є інтегрування та координація дій між органами державної влади та органами місцевого самоврядування, міжвідомчого співробітництва та взаємодії  для забезпечення реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, розвиток ефективної та спроможної підтримки зростання дітей у сім’ї, забезпечення альтернативного догляду дітей, які залишилися без піклування батьків та дітей з інвалідністю, забезпечення реальних потреб дітей і створення умов для повноцінного виховання та розвитку дитини в сім’ї.
Для впровадження в регіоні реформи та з метою налагодження ефективної співпраці у процесі реформування системи інституційного догляду за дітьми та сприяння захисту прав дитини з метою покращення якості життя дітей у Житомирській області, що ґрунтується на переконанні, що жодна дитина не може бути позбавлена сімейного оточення з причин бідності, інвалідності чи походження з національної меншини, 31 жовтня 2017 року Уповноважений Президента України з прав дитини М. Кулеба,  голова Житомирської ОДА І. Гундич та голова Фундації Lumos І. Маланчук підписали меморандум про співпрацю у сфері розвитку системи захисту дітей в Житомирській області на 2017 – 2026 рр.
Система інституційного догляду дітей у Житомирській області представлена 24 установами, з яких 17 відносяться до системи освіти, 2 - до системи охорони здоров'я, 3 - до системи соціального захисту, 2 установи підвідомчі службі у справах дітей.
У закладах інституційного догляду області виховується 2756 осіб.
Про реформу деінституціалізації, яка впроваджується в Україні, можна дізнатися ТУТ->.

 

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації