Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

           

ПЕРШІ 20 МЕШКАНЦІВ ЖИТОМИРЩИНИ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ ПРОЕКТУ «РУКА ДОПОМОГИ»


12 липня 2018 року  у Центрі розвитку місцевого самоврядування відбулась прес-конференція «Реалізація пілотного проекту «Рука допомоги» в Баранівській ОТГ Житомирської області».
Пілотний проект Міністерства соціальної політики України, який реалізується за підтримки Світового банку, впродовж 2017 року охопив близько 4500 учасників у Львівській, Полтавській і Харківській областях, з яких 176 – отримали безпроцентну позику для відкриття підприємницької діяльності й створення нових робочих місць. 
Мета проекту – відпрацювати механізми, які допоможуть повернути на ринок праці та до активного життя членів малозабезпечених сімей, які живуть за рахунок субсидій від держави, а також внутрішньо переміщених осіб – зазначила координатор проекту Інна Шинкаренко. 
Вона конкретизувала, що у 2018 році проект продовжить діяти як пілотний у трьох вищезазначених областях, а також в одній з об’єднаних громад у Житомирській, Чернігівській і Донецькій областях. А досвід впровадження проекту невдовзі стане підгрунтям для закону, після прийняття якого новітні механізми боротьби із бідністю будуть запроваджені на всій території України на постійній основі. 
На Житомирщині проект почав діяти у Баранівській міській об’єднаній територіальній громаді. Потенційними його учасниками можуть бути близько 430 жителів, які належать до малозабезпечених або є вимушеними переселенцями. Перші 20 учасників були затверджені на обласній комісії з питань реалізації проекту, засідання якої відбулось напередодні прес-конференції під головуванням директора департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА Юрія Прокопця. Один з учасників – Валентин Багрій, який претендує на отримання позики для зайняття підприємницькою діяльністю, представив на розгляд комісії свій бізнес-план «Надання послуг з ремонту автомобілів (створення СТО).
Про ситуацію на ринку праці та важливість таких активних заходів для вирішення проблемних питань у цьому напрямі поінформувала заступник директора департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Світлана Бойм.
Проект є реальним важелем збільшення надходження до місцевого бюджету та легалізації найманої праці – переконаний начальник управління соціального захисту населення Баранівської ОТГ Володимир Цицюра.
Необхідним і дієвим цей проект на Житомирщині назвала і заступник директора обласного центру зайнятості Тетяна Касімцева. Вона зазначила, що нині в службі зайнятості області зареєстровано понад 14 тис. безробітних, з яких близько 6300 «підпадають» під дію проекту «Рука допомоги», оскільки є малозабезпеченими. Тож служба зайнятості, як головний партнер реалізації проекту, наразі веде активну роз’яснювальну роботу серед населення з метою розширення кола його учасників.

20 МЕШКАНЦІВ ЖИТОМИРЩИНИ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ ПРОЕКТУ «РУКА ДОПОМОГИ»

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації