Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

09 серпня  2018 року під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Наталії Федорович відбулася вебекс-конференція, яка була присвячена питанням підведення підсумків проведення Всеукраїнської акції з питань протидії торгівлі людьми, яка відбулася 30 липня в рамках відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми та підготовка до проведення інформаційно-просвітницької компанії з протидії торгівлі людьми до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми (18 жовтня).
Участь у селекторній нараді взяли директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Юрій Прокопець та його заступник Світлана Бойм, начальник відділу сімейної, гендерної політики та по роботі з ОТГ департаменту Тетяна Шмаюн, т.в.о. начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Наталія Пилипчук та голова ГО «Житомирський інформаційно-консультативний центр» Ірина Бабенко.   
Нагадаємо, що департаментом праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації спільно з громадською організацією «Житомирський інформаційно-консультативний центр» та суб'єктами взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в області (управління освіти і науки облдержадміністрації; управління охорони здоров’я облдержадміністрації; служба у справах дітей облдержадміністрації; Житомирський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; управління Державної міграційної служби у  Житомирській області;  головне управління Національної поліції в Житомирській області; Житомирський обласний центр зайнятості) у місті Житомирі на вулиці Михайлівській 30 липня 2018 року проведено акцію  «Проти ДІЙ торгівлі людьми».
У заході взяло участь 153 особи, з них чоловіки 31 особа та жінок 122 особи. Усі учасники отримали консультацію щодо безпечного працевлаштування за кордоном, отримали інформаційні буклети; інформація щодо проведення АКЦІЇ була висвітлена на сайтах області та в ЗМІ.
За попередньою домовленістю з Житомирською міською радою соціальна реклама на сітілайтах та білбордах щодо протидії торгівлі людьми буде розміщена в містах та районах області у вересні 2018 року після виготовлення поліграфічної продукції.
Довідково: Протягом 2017 року 5-ом громадянам області встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми (трудова експлуатація).
Згідно плану реабілітації суб’єктами взаємодії зазначеним особам надано допомогу по напрямках реабілітаційних робіт.

головуванням заступника Міністра соціальної політики України Наталії Федорович відбулася вебекс-конференція

головуванням заступника Міністра соціальної політики України Наталії Федорович відбулася вебекс-конференція

головуванням заступника Міністра соціальної політики України Наталії Федорович відбулася вебекс-конференція

головуванням заступника Міністра соціальної політики України Наталії Федорович відбулася вебекс-конференція

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації