Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

22 серпня 2018 року вдепартаменті праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, під головуванням заступника директора департаменту Василя Павлюка, проведено вебінар, під час якого розглянуто питання щодо надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» при народженні дитини та підготовка до виплати отримувачам частини невикористаної суми субсидій за опалювальний період 2017-2018 років.
До обговорення питань порядку денного долучилися начальники районних та міських управлінь (департаментів) праці та соціального захисту населення і відповідальні особи за видачу «пакунку малюка» у пологових будинках області.
Особливу увагу учасників вебінару звернуто на організаційні питання щодо виконання урядового рішення по впровадженню соціального проекту «пакунок малюка», а саме про готовність відповідальних служб до надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», зокрема, про наявність приміщень для зберігання «пакунків малюка», доставка їх до пологових будинків тощо.
Нагадаємо, що вже з першого вересня українські сім’ї при народженні дитини отримають набір із двадцяти п’яти необхідних речей для новонароджених діток. «Пакунок малюка» є безповоротною адресною соціальною допомогою, та видаватиметься по одному на кожну дитину, а отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини.
Крім того, учасникам вебінару наголошено, що відповідно до внесених змін до Положення про порядок призначення житлових субсидій передбачено, зокрема, що після закінчення опалювального сезону частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу та постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт·г електричної енергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного календарного року), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію.
Для отримання коштів невикористаної житлової субсидії до 1 вересня поточного календарного року громадянам необхідно звернутися з відповідною заявою до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення.
У зв’язку з цим, керівникам управлінь праці та соціального захисту населення наголошено на необхідність продовжити роботу по інформуванню  осіб, які ще не звернулися із заявою на виплату частини невикористаної суми субсидії.

проведено вебінар, під час якого розглянуто питання щодо надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації