Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

Питання погашення заборгованості із заробітної плати
перебуває на контролі

За попередніми статистичними даними за станом на 1 серпня 2018 року загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах області становила 7,7 млн. грн. Про наявність боргів до статистичних органів прозвітували 8 суб’єктів господарювання. Упродовж липня сума зазначеного боргу збільшилася на 194,3 тис. грн. або на 2,6%.
У структурі загального боргу із виплати заробітної плати по області 27,3 % або 2,1 млн.грн. утворилося на 4 економічно активних підприємствах, 4,3 млн.грн. або 56,3 % - на 3 підприємствах-банкрутах та 16,4% або 1,3млн.грн. на  1 неактивному підприємстві.
Зростання боргу у липні місяці відбулося внаслідок зростання заборгованості із виплати заробітної плати на ВАТ «Хімволокно» м. Житомира на 154,5 тис. грн. та виникнення заборгованості у сумі 241,6 тис.грн. працівникам комунального закладу «Малинський міськрайонний центр первинної медико-санітарної допомоги».
22 серпня 2018 року на засіданні обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке провів заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, заслухано керівників 3 підприємств – боржників (Поліського ДП геодезії, картографії та кадастру, ВАТ «Хімволокно» та комунального закладу "Малинський міськрайонний центр первинної медико-санітарної допомоги"). Також, заслухано представників Малинської районної державної адміністрації, Малинської міської ради та Чоповицької об’єднаної територіальної громади.
За результатами засідання прийнято рішення щодо проведення ефективних та оперативних заходів з погашення заборгованості із виплати заробітної плати керівниками підприємств-боржників та місцевими органами виконавчої влади і самоврядування. Зокрема, враховано запевнення в.о. голови правління ВАТ «Хімволокно» щодо погашення існуючих боргів впродовж вересня – жовтня ц.р.
Головному лікарю Малинського міськрайонного  центру первинної медико-санітарної допомоги та керівництву Малинської міської ради, Малинською районної державної адміністрацією та Чоповицької ОТГ  доручено визначити заходи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам закладу та виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 26.04.2018 №156 "Про заходи наповнення місцевих бюджетів, ефективного використання бюджетних коштів на 2018 рік".
Враховуючи ігнорування висновків робочої групи у складі фахівців облдержадміністрації щодо надання медичної допомоги м. Малина та забезпечення заробітною платою закладів охорони здоров'я у 2018 році,  проведеної у квітні ц.р., за умови непогашення боргів із виплати заробітної плати працівникам закладу в термін до 1 вересня ц.р., перед власниками буде ініційовано питання доцільності перебування на займаній посаді головного лікаря та застосовано заходів відповідальності за порушення законодавства з оплати праці з боку управління Держпраці в області.
Відповідні доручення також надано іншим керівникам підприємств-боржників.

Питання погашення заборгованості із заробітної плати 
перебуває на контролі

Питання погашення заборгованості із заробітної плати 
перебуває на контролі

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації