Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

Стартувала обласна акція

«Привітаймо батька»

14 вересня 2018 року в Коростенському районному будинку культури департаментом праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації спільно з управлінням праці та соціального захисту населення Коростенської райдержадміністрації дано старт проведенню обласної акції «Привітаймо батька».
Метою акції є висвітлення ролі батька в сучасній українській сім’ї, проблеми ґендерного паритету подружжя щодо сімейного виховання дітей та вшанування батьків області. Акція триватиме до кінця вересня і пройде у більшості районах і містах області.
Традиція святкування Дня Батька започаткована американкою Сонорою Смарт в 1909 році, коли після смерті матері, усіма домашніми справами і вихованням шістьох дітей зайнявся її батько, Вільям Джексон Смарт. Згодом вона поширилась у різних країнах по-різному.
За ініціативою МГО «Міжнародний Центр Батьківства», від імені представників громадських і релігійних організацій учасників Першого всеукраїнського батьківського форуму, Всеукраїнський громадський комітет з підтримки сім’ї та відповідального батьківства, 18 вересня 2009 року під час прес-конференції в УНІАН, оголосив третю неділю вересня Всенародним Днем Батька в Україні. В 2018 році День Батька - 16 вересня.
Виступаючи перед учасниками акції «Привітаймо батька» заступник директора департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Світлана Бойм зазначила, що за статистикою соціологів кожен український тато приділяє своїй дитині 4 хвилини в день і тільки третина татусів допомагає малечі робити уроки. Доглядає хвору дитину кожен десятий тато. На сьогодні пріоритетним питанням є формування відповідального батьківства, формування ґендерного паритету щодо виконання сімейних обов’язків у вихованні дітей.
Світлана Миколаївна привітала присутніх 15 батьків з Коростенського району, які взяли участь у заході, серед них були: прийомні батьки, батьки, які самостійно виховують дітей, багатодітні батьки, батьки загиблих учасників АТО та вручила їм цінні подарунки і продуктові набори.

 

Стартувала обласна акція «Привітаймо батька»

Стартувала обласна акція «Привітаймо батька»

Стартувала обласна акція «Привітаймо батька»

Стартувала обласна акція «Привітаймо батька»

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації