Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

Обговорено питання змін у порядку

призначення субсидій

22 жовтня 2018 року відбулася селекторна нарада під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Лариси Попової з керівниками обласних департаментів соціального захисту населення, присвячена змінам у порядку призначення субсидій та пов'язаними з цим питаннями.
Участь у заході взяли заступник директора департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації Василь Павлюк, начальник відділу державних соціальних допомог департаменту Людмила Василевська та її заступник Наталія Крошко, начальники місцевих відділів грошових виплат та компенсацій Корольовського, Богунського та Житомирського районних управлінь праці та соціального захисту населення.
Представники Міністерства поінформували про зміни у порядку призначення субсидій, які були запроваджені постановою Кабінету Міністрів України № 841, та заслухали інформацію від предстаників департаментів соціального захисту щодо ситуації з перепризначенням субсидій на новий опалювальний період, а також відповіли на запитання щодо нового порядку.
Відтепер значну частину відповідальності покладено на комісії утворені при місцевих органах влади, які розглядатимуть кожне питання в індивідуальному порядку щодо призначення чи непризначення субсидії.
Нововведення торкнулись і розрахунку суми субсидії, відтепер до суми доходів домогосподарства не зараховуються аліменти, а домогосподарствам, які проживають в одному житловому приміщенні з розділеними особовими рахунками, призначатиметься субсидія на їхню частину опалювальної площі, якщо та не перевищує встановлений норматив.
Окрему увагу було приділено важливості проведення навчання для працівників районних та міських органів соціального захисту, для цього кожна область вже запланувала проведення відповідних селекторних нарад на місцевому рівні.
Довідково: для фінансування Програми житлових субсидій Житомирській  області на 2018 рік передбачено субвенції у сумі 2 707,0 млн. грн. (в тому числі, на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг – 2 523,3 млн. грн.; для придбання  скрапленого газу та твердого палива – 183,7 млн. грн.).
За станом на 1 жовтня 2018 року субсидію:
- для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг отримують 48,7 тис. домогосподарств. Середній розмір субсидії на житлово-комунальні послуги становить 112,95 грн.;
- для придбання твердого палива та скрапленого газу призначено 48,1 тис. домогосподарств на загальну суму 155,3 млн. грн.  Отримали субсидію готівкою 41,3 тис. домогосподарств на загальну суму 131,6 млн. грн. Середній розмір субсидії – 3182,99 грн. на рік.
У  вересні 2018 року житлову субсидію отримали 20,4 % сімей області або кожна п’ята сім'я.

 

селекторна нарада під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Лариси Попової з керівниками обласних департаментів соціального захисту населення, присвячена змінам у порядку призначення субсидій


________________________________________________________

 

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації