Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

30 листопада 2018 року проведено засідання комісії з питань надання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності в рамках реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб у Баранівській міській об’єднаній територіальній громаді.
Проект «Рука допомоги» за підтримки Світового банку впроваджує Мінсоцполітики відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 № 1154 «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб».
За підсумками засідання члени комісії прийняли рішення щодо надання учаснику проекту - ПП «Термінал – Сервіс» (м. Баранівка) безвідсоткової фінансової допомоги у сумі 70 тис. 480 грн. на поворотній основі для закупівлі грунтообробної техніки – зчіпки гідрофікованої причіпної відповідно до бізнес – плану у рамках пілотного проекту.
ПП «Термінал – Сервіс» займається вирощуванням зернових сільськогосподарських культур. Придбання техніки сприятиме збільшенню вирощування с/г культур, покращенню матеріально-технічної бази підприємства, і головне - збільшенню штатної чисельності працюючих.
За умовами пілотного проекту суб’єкт господарювання упродовж 30 календарних днів з моменту підписання чотиристороннього договору про надання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі повинен працевлаштувати 2 осіб, з яких один – звільнений з військової служби після участі в АТО, друга особа – з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

 

Проект «Рука допомоги» за підтримки Світового банку

Проект «Рука допомоги» за підтримки Світового банку

Проект «Рука допомоги» за підтримки Світового банку

Проект «Рука допомоги» за підтримки Світового банку

Проект «Рука допомоги» за підтримки Світового банку

________________________________________________________

 

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації