Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

03 грудня 2018 року відбулася Всеукраїнська нарада з питань створення безперешкодного середовища для осіб з інвалідністю.
Нарада проходила в онлайн-режимі під головуванням Президента України Петра Порошенка, за участю Уповноваженого  Президента України з прав людей з інвалідністю Валерія Сушкевича,  Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, Голови Ради «Благодійного фонду Петра Порошенка» Марини Порошенко,  Народного депутата України VIII скликання – представника Президента України у Верховній Раді України Ірини Луценко.
Від обласної державної адміністрації участь взяли заступник голови облдержадміністрації - голова обласного Комітету доступності Ярослав Лагута, члени обласного Комітету доступності та громадських  об’єднань людей з інвалідністю, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації. Департамент праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації на заході представили Анатолій Д’яченко – заступник начальника управління - начальник відділу соціального обслуговування та стаціонарних установ та секретар обласного Комітету Тетяна Іваницька – головний спеціаліст відділу соціального обслуговування та стаціонарних установ.
Президент України наголосив, що Міжнародний день осіб з інвалідністю став для органів влади і для всіх громадян нагодою певного підведення підсумків – наскільки ми наблизилися до повної реалізації прав і просто повсякденних потреб осіб з інвалідністю, як широко суспільство відкриває можливості для реалізації їхніх прагнень, надій, сподівань.
 «Створюючи безперешкодне середовище для людей з інвалідністю, ми створюємо комфортне життя ще й для людей похилого віку, батьків з діточками – фактично для всіх без винятку громадян. Тож для того, щоб проектувати та будувати правильно, на сьогоднішній нараді Мінрегіоном презентовано розроблені відповідно до положень підписаних мною Указів нові державні будівельні норми «Інклюзивність будівель і споруд», - зазначив Петро Порошенко.
 Крім того, Президент України наголосив, що вже ініційовані і будуть внесені 2 надзвичайно значущих законопроекти, спрямовані на ліквідацію бар’єрного архітектурного середовища для осіб з інвалідністю і посилення відповідальності за порушення законодавчих і правових норм щодо осіб з інвалідністю в новій й існуючій забудові.

 

 

Всеукраїнська нарада з питань створення безперешкодного середовища для осіб з інвалідністю

Всеукраїнська нарада з питань створення безперешкодного середовища для осіб з інвалідністю

Всеукраїнська нарада з питань створення безперешкодного середовища для осіб з інвалідністю

________________________________________________________

 

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації