Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

09 січня 2019 року у департаменті праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, під головуванням заступника директора департаменту Василя Павлюка, проведено вебінар з начальниками відділів районних та міських управлінь праці та соціального захисту населення з питань пільгового забезпечення окремих категорій громадян.
Василь Павлюк наголосив, що однією з вагомих складових системи соціального захисту населення є  своєчасне та якісне надання пільг та компенсацій громадянам, яких на даний час обліковується  в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги  майже 421 тис. осіб.
Звернуто увагу, що в умовах децентралізації влади розпочато впровадження нової системи соціального захисту населення на рівні об’єднаних територіальних громад.
З метою сприяння реформі місцевого самоврядування та зростання якості життя населення, у черговий раз наголошено на тісний зв'язок з ОТГ, зокрема, щодо проведення роз’яснювальної роботи з питань пільгового забезпечення громадян, а саме: видів пільг, порядку їх надання, планування видатків на ці цілі тощо.
Також, під час проведення вебінару начальником відділу персоніфікованого обліку та здійснення контролю за призначенням та виплатою пенсій департаменту Ларисою Алексієнко  визначені  завдання  на 2019 рік, а заступником  начальника відділу персоніфікованого обліку та здійснення контролю за призначенням та виплатою пенсій
Людмилою Зірчик   проаналізовано  роботу  відділів районних та міських управлінь праці та соціального захисту населення  за 2018 рік.

 

 

проведено вебінар

проведено вебінар

________________________________________________________

 

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації