Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

01 березня 2019 року відбулося засідання комісії при Житомирській обласній державній адміністрації з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Провів засідання заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.
Члени комісії розглянули 523 справи осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за поданням райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування.
Відповідно до вимог п.7  постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 №551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян» в даний час обласною державною адміністрацією проводиться заміна посвідчень у зв'язку із затвердженням нових зразків посвідчень: особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, категорія 1 (учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілі внаслідок Чорнобильської катастрофи).
За результатами розгляду комісія прийняла рішення замінити посвідчення 1 категорії 211 учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та 215 потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи. Крім того видати повторні посвідчення потерпілим категорії 3 серії «Б» 17 особам, категорії 4 серії В-П 7 особам, посвідчення категорії 1 «Б»- 51 особі, серії «Д» - 11 особам, серії Г- 1 особі, дружини (чоловіку) померлого (померлої) громадянина (громадянки) з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілих від Чорнобильської катастрофи, віднесеного (віднесеної) до категорії 1,2 або з числа  учасників  ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесеного (віднесеної) до категорії 3, смерть якого (якої)  пов'язана з Чорнобильською катастрофою, а також дружині (чоловіку), якщо та (той) не одружилася (одружився) вдруге-8 особам, вкладка до посвідчення серії «Д» -1 особі, у зв'язку з тим, що подані документи не відповідають вимогам п.6 ст. 11 ч.1та ч.3 ст. 12 Закону України « Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», 1 особі відмовлено щодо видачі посвідчення категорії 1 серії Б потерпілого внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

засідання комісії при Житомирській обласній державній адміністрації з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

________________________________________________________

 

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації