Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

          25 березня 2019 року відбулося засідання комісії зі спірних питань,  щодо визначення статусу осіб, які брали участь у проведенні робіт по евакуації людей і майна із зони відчуження, та статусу  осіб, евакуйованих  із зони відчуження у 1986 році та  комісії при Житомирській обласній державній адміністрації з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Провів засідання заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.
Члени  комісії зі спірних питань,  щодо визначення статусу осіб, які брали участь у проведенні робіт по евакуації людей і майна із зони відчуження, та статусу  осіб, евакуйованих  із зони відчуження у 1986 році розглянули 142 справи осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, категорії 4 за поданням райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування.
За результатами розгляду прийнято рішення встановити статус потерпілих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС  1 категорії 142 особам.       
Комісії при Житомирській обласній державній адміністрації з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи розглянула 483 справи осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС.
За результатами розгляду комісія прийняла рішення замінити посвідчення  1 категорії 116 учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та 324 потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи. Крім того видати повторні посвідчення потерпілим категорії 3 серії «Б» 18 особам, категорії 4 серії В-П 3 особам, посвідчення серії «Д» - 11 особам, дружини (чоловіку) померлого (померлої) громадянина (громадянки) з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілих від Чорнобильської катастрофи, віднесеного (віднесеної) до категорії 1,2 або з числа  учасників  ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесеного (віднесеної) до категорії 3, смерть якого (якої)  пов'язана з Чорнобильською катастрофою, а також дружині (чоловіку), якщо та (той) не одружилася (одружився) вдруге - 5 особам, учаснику ліквідації аварії на ЧАЕС категорії 3, серії А 1 особ.

 

 

засідання комісії при Житомирській обласній державній адміністрації з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

________________________________________________________

 

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації