Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

До всесвітнього дня боротьби з дитячою працею


         Щороку 12 червня відзначається Всесвітній день боротьби з дитячою працею, який був  встановлений Міжнародною організацією праці (МОП).
Перші заходи присвячені цьому дню відбулися в 1997 році. Глобальні зусилля до ліквідації найгірших форм дитячої праці сьогодні докладають у багатьох країнах, у тому числі і в Україні. Під егідою Міжнародної організації праці надається підтримка та допомога дітям, які стали жертвами незаконного використання їхньої праці.
День боротьби з дитячою працею переважно спрямований на пробудження свідомості дорослого населення, яке і є головним експлуататором праці дітей.
Відповідно до Конвенції МОП  від 17.06.1999 № 182 «Про заборону та негайні заходи щодо ліквідації найгірших форм дитячої праці», ратифікованою Законом України від 05.10.2000 № 2022-III, кожна держава має негайно вживати ефективних заходів щодо забезпечення в терміновому порядку заборони та ліквідації найгірших форм дитячої праці.
Незважаючи на цілком природне прагнення законодавців багатьох держав обмежити використання праці неповнолітніх, це не завжди узгоджується з реальними умовами життя суспільства. Перш за все, у  використанні праці дітей, не завжди легальної,  зацікавлені роботодавці, тому що праця цієї категорії працівників, як правило, малооплачувана,  крім того, малолітні працівники не в змозі  самостійно відстояти свої трудові права.
Однак, є й зворотний бік цієї проблеми. Праця є формою індивідуалізації особистості і багато підлітків прагнуть самоствердитися за допомогою роботи.  Крім того, це дозволяє заробити кишенькові гроші і витрачати їх без дозволу батьків, що підвищує мотивацію дитячої праці.    
Чинне законодавство України, нормативні акти, що стосуються праці дітей, спрямовані на вилучення тих видів робіт, які справляють шкідливий вплив на здоров'я та розвиток дитини, створення умов для всебічного розвитку дітей, зокрема, розвиток творчих здібностей, формування позитивних настанов на суспільно корисну трудову діяльність; створення умов для реалізації трудової активності дітей і підлітків у належних санітарно-гігієнічних умовах, які сприяють розвитку дитини.
Звертаємо увагу батьків та роботодавців, шо трудовим законодавством України передбачені особливості праці неповнолітніх, зокрема:

  • не допускається прийняття на роботу осіб молодше шістнадцяти років, але за згодою одного із батьків або особи, що його замінює, можуть, як виняток, прийматись на роботу особи, які досягли п'ятнадцяти років                             (ст. 188 КЗпП України). Для підготовки молоді до продуктивної праці допускається прийняття на роботу учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних і середніх спеціальних навчальних закладів для виконання легкої роботи, що не завдає шкоди здоров'ю і не порушує процесу навчання, у вільний від навчання час по досягненні ними чотирнадцятирічного віку за згодою одного з батьків або особи, що його замінює;
  • забороняється залучати працівників молодше вісімнадцяти років до нічних, надурочних робіт і робіт у вихідні дні ( ст.192 КЗпП);
  •  неповнолітнім особам під час прийому на роботу випробувальний термін не встановлюється (ст. 26 КЗпП);
  • встановлюється скорочена тривалість  робочого  часу  для  працівників  віком  від  16 до 18 років - 36 годин на тиждень, для осіб віком від 15 до 16 років (учнів віком від 14  до 15 років, які працюють в період канікул) - 24 години на тиждень (ст. 51 КЗпП).

Для виконання певної роботи (надання послуги) підприємство може залучати неповнолітніх осіб на підставі цивільно-правового договору (далі - ЦПД). Порядок укладення ЦПД регулює Цивільний кодекс України ( далі – ЦКУ).
Але при укладенні цивільно-правового договору необхідно враховувати, що згідно з  п. 2 ст. 203 ЦКУ особа, яка здійснює правочин, зокрема укладає ЦПД, повинна мати необхідний обсяг цивільної дієздатності.
Відповідно до ст.32 Цивільного кодексу України неповнолітня особа у загальному випадку має неповну цивільну дієздатність.
Виняток складають неповнолітні, які: перебувають у шлюбі, записані матір’ю/батьком дитини, досягли 16 років і працюють за трудовим договором, досягли 16 років і зареєстровані підприємцями. Такі юні громадяни мають повну цивільну дієздатність (ст. 34 і 35 ЦКУ).
Враховуючі зазначене, неповнолітня особа віком від 14 до 18 років, якій не надано повну цивільну дієздатність, не може самостійно укладати ЦПД на виконання робіт або надання послуг. Тому такі договори з ними укладаються тільки з відома батьків (усиновителів) або піклувальників.
Державний нагляд  за дотриманням законодавства про працю юридичними та фізичними особами, які використовують найману працю, зокрема, з питань використання праці неповнолітніх здійснює Державна служба України з питань праці.


До всесвітнього дня боротьби з дитячою працею

________________________________________________________

 

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації