Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

24 липня 2019 року у Баранівській ОТГ проведено виїзне засідання обласної комісії з реалізації пілотного проекту «Рука допомоги».
Зазначений проект за підтримки Світового банку впроваджувався Міністерством соціальної політики України  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 № 1154 на території Баранівської ОТГ. Метою проекту є відпрацювання практики допомоги малозабезпеченим громадянам та внутрішньо переміщеним особам у працевлаштуванні та повернення таких громадян на ринок праці.
У 2018 році відповідно до умов проекту надано поворотну безвідсоткову  фінансову допомогу  2 учасникам пілотного проекту: Валентину Багрію та ПП «Термінал – Сервіс» (м. Баранівка).
Валентин Багрій, зареєструвавшись підприємцем, започаткував власну справу з надання послуг з ремонту автомобілів (створення СТО). Фінансова допомога у сумі  70 219 грн. спрямована на придбання необхідних матеріалів  для будівництва  приміщення під СТО та інструменту для роботи.  
Другий учасник проекту – ПП «Термінал – Сервіс», працевлаштувавши  двох осіб (один – з числа членів малозабезпечених сімей, другий – учасник АТО), отримав фінансову допомогу у сумі 70,4 тис. грн для закупівлі ґрунтообробної техніки.
Учасники проекту поінформували членів комісії щодо виконання умов пілотного проекту :
- Багрій В. П. здійснює послуги з ремонту автомобілів, своєчасно сплачує податки та страхові внески, розпочав будівництво власного приміщення під СТО.
- На ПП «Термінал - Сервіс»  у січні 2019 року відповідно до умов договору створено 2 робочих місця та працевлаштовано на посаду тракториста Сицінського Р. А. та на посаду комірника Стрільчука Д.М.
Виплата заробітної плати та обов’язкових платежів до бюджету здійснюється своєчасно.
Позитивним результатом проекту є те, що учасники проекту зробили невеликий внесок не лише в бюджет, а й у розвиток своєї громади.

проведено виїзне засідання обласної комісії з реалізації пілотного проекту «Рука допомоги»

____________________________________________________

 

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації