Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

СВІТ БЕЗ НАСИЛЬСТВА


За ініціативи департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації в дитячих оздоровчих закладах області проведено освітні акції «Світ без насильства» та «Здобич контрабандистів». Такі акції пройшли відповідно до затвердженого графіку у 4 закладах області: дитячо-юнацькому таборі «Березовий гай», комунальному підприємстві дитячий оздоровчий заклад «Чайка», християнському дитячому закладі «Благодать» та в дитячому оздоровчому закладі «Дзвіночок». Завершальні акції пройшли 13 серпня 2019 року у «Дзвіночку».
До проведення вищезазначених акцій долучились суб’єкти взаємодії з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, протидії торгівлі людьми: представник ювенальної превенції області, обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадської організації «Авенір».
Для того щоб діти могли краще зрозуміти та усвідомити інформацію, а також для того, щоб охопити якомога більшу аудиторію, вихованців розділили на 3 групи відповідно до їхнього віку.
Із дітьми молодшої групи та середньої групи провели заняття, яке складалось із двох частин теоретичної та творчої. У теоретичній частині головний спеціаліст департаменту, працівник ювенальної превенції області та обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповіли дітям про те, що таке домашнє насильство, як  його виявити, як діяти у критичній ситуації та куди звернутись за допомогою, розповіли  про булінг у школі та про відповідальність за вчинення таких діянь. Акцентували увагу на тому, що ні в якому разі непотрібно замикатися у собі та мовчки страждати. Завжди слід пам’ятати про те, що вихід є! Варто лише повідомити про проблему і знайдуться люди, які готові прийти на допомогу та надати професійну та кваліфіковану консультацію, потрібно пам’ятати про те що існують установи, які захищають права кожної людини!
По звавершенні тренінгу, діти мали змогу проявити свій творчий потенціал та намальвати свій СВІТ БЕЗ НАСИЛЬСТВА.
Для дітей старшої вікової категорії передставник ГО «Авенір» розповіла про явище торгівлі людьми як комплексної проблеми, про види торгівлі людьми, основну увагу зосередила на тому, куди потрібно звертатися за допомогою тощо. Також із дітьми старшої вікової категорії була проведена настільна просвітницько-профілактична гра «Рожеві окуляри», метою якої було навчити дітей звертати увагу на деталі та не піддаватися  заманливим пропозиціям, які може пропонувати роботодавець або будь-яка інша особа.
У ході тренінгу діти проявили себе активними учасниками, задавали багато запитань, розмірковували стосовно викладених тем. По завершенні тренінгу всім дітям роздали листівки з телефонними номерами служб до яких можна звернутися у разі потреби за допомогою.
Загалом, у ході проведення акцій «Світ без насильства» та «Здобич контрабандистів» в дитячих оздоровчих закладах Житомирської області охоплено близько 450 дітей.

 

 

 

СВІТ БЕЗ НАСИЛЬСТВА

СВІТ БЕЗ НАСИЛЬСТВА

СВІТ БЕЗ НАСИЛЬСТВА

________________________________________________________

 

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації