Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

У Житомирському обласному відділенні Фонду соціального захисту інвалідів 20 серпня 2019 року відбулося чергове засідання комісії про надання фінансової допомоги на оплату вартості навчання та перекваліфікації шляхом відшкодування витрат навчальним закладам за навчання студентів з  інвалідністю, у якому взяла участь головний спеціаліст департаменту Ольга Громова.
З метою об’єктивності, прозорості щодо вирішення питання про надання такої фінансової допомоги на безповоротній основі особам з інвалідністю шляхом оплати їх навчання до складу комісії увійшли працівники відділення Фонду, а також представники департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, обласного центру зайнятості, громадськості.
В області за державні кошти на цей час навчаються 33 студенти з інвалідністю, які в подальшому мають бути працевлаштовані. Під час засідання комісії розглянуто питання щодо оплати за навчання студентам з інвалідністю на суму 59496 грн.
Навчання за державні кошти здійснюють діти з інвалідністю, особи з інвалідністю з різних районів і міст області: 10 осіб з м. Житомира і Житомирського району,  5 осіб з м. Новоград-Волинського, по 2 особи з міст Овруча,  Бердичева та  Ружинського району, по одній особі - з Романівського, Чуднівського, Пулинського, Малинського, Баранівського районів та інших.
Навчальні  заклади особи з інвалідністю обирають самостійно. Одним із доступних навчальних закладів є університет «Україна», в якому навчаються 16 осіб з інвалідністю.
У 2019 році закінчили навчання 14 випускників з інвалідністю.

 

 

ергове засідання комісії про надання фінансової допомоги на оплату вартості навчання та перекваліфікації шляхом відшкодування витрат навчальним закладам за навчання студентів з інвалідністю

________________________________________________________

 

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації