Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

22 серпня  2019 року у прес-центрі обласної державної адміністрації проведено засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Відповідно до  порядку денного  на засіданні розглянуто питання щодо шляхів погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам у  філіях ДП «Житомирський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» та  ПАТ «Коростенський машинобудівний завод» за участю керівників зазначених підприємств.
За підсумками засідання прийнято відповідне протокольне рішення.
За  попередніми статистичними даними за станом на 1 серпня 2019 року загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах області становила  5,3 млн грн. Про наявність боргів до статистичних органів прозвітували 8 суб’єктів господарювання. Упродовж 2019 року сума зазначеного боргу зменшилася на  1 млн грн або на  16,3%.
За темпами співвідношення суми невиплаченої заробітної плати до фонду оплати праці і за обсягом боргу область упродовж січня - червня 2019 р. займала 3 місця відповідно.
У структурі загального боргу із виплати заробітної плати по області 77,8 % або 4,1 млн грн утворилося на 7 економічно активних підприємствах, 1,2 млн грн або 22,2 % - на  підприємстві – банкруті ВАТ «Льонотекс».
Найбільшими боржниками в області залишаються філії ДП «Житомирський облавтодор ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» (загальна сума боргу – 2,1 млн грн). Про ситуацію на підприємстві поінформовано Кабінет Міністрів України та запропоновано Мінсоцполітики України розглянути зазначене питання на засіданні Урядової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Заходи щодо погашення існуючих боргів передбачені розпорядженням голови облдержадміністрації від 02.05.2018 № 164 «Про стан погашення  заборгованості із  виплати  заробітної  плати працівникам підприємств, установ та організацій області та  платежів до Пенсійного фонду України».
У районах та містах області упродовж січня – липня 2019 року проведено 77 засідань відповідних комісій. За результатами прийнятих рішень обласної, районних та міських комісій працівникам області виплачено заборгованої заробітної плати на суму  майже 5,5  млн  грн.

 

у м. Олевську проведено інформаційно-консультаційний семінар

________________________________________________________

 

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації