Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

Проведено спільний рейд з питань легалізації трудових відносин та використання праці неповнолітніх осіб

На виконання Плану спільних заходів з детінізації доходів громадян та зайнятості населення, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації № 110 від 27.03.2019, та з метою попередження порушень вимог трудового законодавства у сфері застосування праці неповнолітніх осіб,     13 вересня 2019 року на території торгівельного майданчику „Східний” проведено рейд робочою групою з питань детінізації заробітної плати та легалізації трудових відносин Житомирської районної державної адміністрації за участю фахівців управління Держпраці у Житомирській області, головного управління Державної податкової служби в області, департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, служби у справах дітей облдержадміністрації, Житомирського районного підрозділу Національної поліції України.
Учасники заходу провели зустріч з адміністрацією торгівельного майданчику, на якій було обговорено питання обміну інформацією, організації роботи із суб'єктами господарювання у напрямі легалізації трудових відносин та попередження порушень вимог трудового і податкового законодавства.
Упродовж рейду представники робочої групи провели роз'яснювальну роботу серед суб'єктів господарювання, найманих працівників та громадян щодо вимог чинного законодавства у сфері трудових відносин, сплати податків і зборів, державної реєстрації підприємницької діяльності, використання праці неповнолітніх осіб.

проведено рейд робочою групою з питань детінізації заробітної плати та легалізації трудових відносин

Керівнику торгівельного закладу надано роз'яснення щодо вимог законодавства у сфері трудових відносин, найманої праці неповнолітніх осіб, державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності.

проведено рейд робочою групою з питань детінізації заробітної плати та легалізації трудових відносин

Приватний підприємець отримав роз'яснення щодо належного оформлення найманих працівників, вимог законодавства з оплати праці та сплати податків і зборів.

У ході рейду робочою групою проведено обстеження суб'єктів господарювання та підприємців, які здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі та використовують працю найманих робітників, також вивчалося питання застосування праці неповнолітніх осіб.

проведено рейд робочою групою з питань детінізації заробітної плати та легалізації трудових відносин

проведено рейд робочою групою з питань детінізації заробітної плати та легалізації трудових відносин

У більшості торгівельних місць вимоги та норми чинного законодавства дотримано, що свідчить про високий рівень свідомості та відповідальності підприємців і керівників суб'єктів господарювання.

 

На противагу законослухняним громадянам та підприємцям за результатами обстеження виявлено фізичних осіб, які займались підприємницькою діяльністю у сфері торгівлі без державної реєстрації та підприємців, які нелегально використовували працю найманих робітників.

проведено рейд робочою групою з питань детінізації заробітної плати та легалізації трудових відносин

Фізична особа, яка здійснювала торгівлю овочами та фруктами, надала пояснення робочій групі та отримала консультації від представників фіскальних органів щодо державної реєстрації підприємницької діяльності. Дана особа припинила торгівлю та зобов'язалась упродовж наступних днів здійснити належне оформлення підприємницької діяльності.

 

проведено рейд робочою групою з питань детінізації заробітної плати та легалізації трудових відносин

Під час спілкування з представниками робочої групи окремі громадяни покидали свої робочі місця  та залишали товар на території ринку, наголошуючи, що вони не здійснюють ніякої підприємницької діяльності, а лише тимчасово знаходились біля місць продажу товару, що свідчить про наявність порушень чинного трудового законодавства та ухилення від сплати податків і зборів.

Усім громадянам, які під час обстеження здійснювали торгівлю з порушенням вимог трудового і податкового законодавства, запропоновано два шляхи усунення порушень, а саме: державна реєстрація підприємницької діяльності або офіційне працевлаштування. Учасники робочої групи надали підприємцям та громадянам детальні консультації та опис покрокових дій по усуненню порушень виявлених упродовж рейду. Також за результатами рейду було узгоджено проведення спільних заходів у відповідному напрямку в майбутньому.
Під час здійснення даного рейду представники управління Держпраці в області не складали акти про порушення вимог трудового законодавства. Проте попереджуємо всіх "несвідомих" роботодавців та громадян, що Урядом України прийнято постанову № 823 від 21.08.2019 року „Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю”, якою затверджено Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю. Відповідно відновлено державний контроль у сфері трудових відносин, що передбачає застосування штрафних санкцій до роботодавців у разі порушення вимог чинного законодавства.
Зокрема, за кожного неоформленого працівника статтею 265 КЗпП України передбачено штраф у розмірі 30 мінімальних заробітних плат, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (у 2019 році -125 190 грн).
Якщо ж буде встановлено факт недопущення до перевірки з питань допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків тоді розмір штрафу складе сто розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (417 300 грн).
Крім того, ст. 41 КпАП України передбачено адміністративну відповідальність керівника підприємства, установи, організації – від 8 500 грн до 17 000 грн за фактичний допуск працівника без трудового договору.

________________________________________________________

 

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації