Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади


В обласному рейтингу за рівнем заробітної плати  (статистичні показники   за ІІ квартал 2019 року)  Радомишльський район займав  5 місце - 9199 грн (по області  - 8526 грн).
З метою виявлення нелегальної праці районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення упродовж січня – серпня ц.р.  легалізовано працю 224 громадян (за цей період минулого року –  198 осіб). В обласному рейтингу за показником ефективності діяльності зазначених робочих груп (рейтингова оцінка діяльності райдержадміністрацій, міськвиконкомів) район  займає 16  місце.
До територіального підрозділу служби зайнятості звернулися 618 особи, з них працевлаштовано 189 осіб, рівень працевлаштування безробітних становив 30,6  % (по області – 23,5 %).
Співвідношення зареєстрованих безробітних та вакансій (навантаження на 1 вільне робоче місце) становить 7 особи є удвічі більшим ніж  у середньому по області (4 особи).
На виконання програми економічного і соціального розвитку області на                2019 рік  за напрямом  підтримки розвитку малого і середнього підприємництва та розпорядження голови облдержадміністрації від 27.03.2019 № 110 "Про заходи щодо легалізації трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій з оплати праці, підвищення рівня заробітної плати" 19 вересня 2019 року у Радомишльському районі проведено інформаційно-консультаційний семінар.
У роботі семінару взяли участь фахівці департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації, Головного територіального управління юстиції в області, Пенсійного фонду та служби зайнятості.
Заступник начальника управління департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Тетяна Цільора інформувала про дотримання мінімальних гарантій з оплати праці, ризики нелегальної зайнятості, укладення трудових та колективних договорів, застосування Закону України «Про відпустки» тощо.
Відповідно до порядку денного семінару охоплено питання щодо механізму фінансової підтримки суб’єктів господарювання з обласного бюджету, зокрема відшкодування відсотків за кредитом на розвиток власного виробництва.
У ході семінару надано роз’яснення щодо послуг служби зайнятості,  запровадження електронного кабінету роботодавця, а також  про основні положення реєстрації нерухомості та бізнесу, впровадження програм «Я маю право», «Чужих дітей не буває», «Муніципальна няня».
Учасникам семінару надано відповіді на запитання.

 

у Радомишльському районі проведено інформаційно-консультаційний семінар

у Радомишльському районі проведено інформаційно-консультаційний семінар

у Радомишльському районі проведено інформаційно-консультаційний семінар

у Радомишльському районі проведено інформаційно-консультаційний семінар

________________________________________________________

 

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації