Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

27 вересня ц.р. у м.  Овруч проведено останній виїзний семінар у рамках програми економічного і соціального розвитку області на  2019 рік  за напрямом  підтримки розвитку малого і середнього підприємництва та розпорядження голови облдержадміністрації від 27.03.2019 № 110 "Про заходи щодо легалізації трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій з оплати праці, підвищення рівня заробітної плати".
За період з початку року  загальна кількість слухачів семінарів, проведених у районах та містах області відповідно до затвердженого графіку, становила майже 1 тисячу осіб.
У роботі семінару взяли участь фахівці департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації, Головного територіального управління юстиції в області, Пенсійного фонду та служби зайнятості.
Заступник начальника управління департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Тетяна Цільора інформувала про дотримання трудових гарантій, укладення колективних договорів, застосування Закону України «Про відпустки» тощо.
Відповідно до порядку денного семінару охоплено питання щодо механізму фінансової підтримки суб’єктів господарювання з обласного бюджету, зокрема відшкодування відсотків за кредитом на розвиток власного виробництва.
У ході семінару надано роз’яснення щодо послуг служби зайнятості,  запровадження електронного кабінету роботодавця, а також  про основні положення реєстрації нерухомості та бізнесу, впровадження програм «Я маю право», «Чужих дітей не буває», «Муніципальна няня».

Актуальним питанням для громади Овруцького району є покращення показників  ринку праці.
В обласному рейтингу за рівнем заробітної плати  (статистичні показники   за ІІ квартал 2019 року)  Овруцький район займав  10 місце - 8498 грн (по області  - 8526 грн).
З метою виявлення нелегальної праці районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення упродовж січня – серпня ц.р. легалізовано працю 246 громадян (за цей період минулого року – 187 осіб). В обласному рейтингу за показником ефективності діяльності зазначених робочих груп (рейтингова оцінка діяльності райдержадміністрацій, міськвиконкомів) район  займав 20  місце.
До територіального підрозділу служби зайнятості звернулися 2034 особи, з них працевлаштовано 219 осіб, рівень працевлаштування безробітних становив 10,8  %, що удвічі менше за середній показник по області  (23,5 %).
Співвідношення зареєстрованих безробітних та вакансій (навантаження на 1 вільне робоче місце) становить 7 осіб і є удвічі більшим ніж у середньому по області (3 особи).

 

у м. Овруч проведено останній виїзний семінар у рамках програми економічного і соціального розвитку області на 2019 рік

у м. Овруч проведено останній виїзний семінар у рамках програми економічного і соціального розвитку області на 2019 рік

________________________________________________________

 

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації