Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

про нову систему виплати пільг на ЖКП

«16 днів проти насильства»

З 25 листопада 2019 року стартує Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». У період цієї акції, яка триває по 10 грудня включно, щорічно вся міжнародна спільнота – тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства.
Щорічна акція «16 днів проти насильства» ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства у 1991 році. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку:
25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.
У цей шістнадцятиденний період входять й інші важливі для демократичної спільноти дати: 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день інвалідів, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі.
Україна приєдналася до акції «16 днів проти насильства» у 2001 році. Через рік заходи та ініціативи акції, проголошеної другим Всеукраїнським конгресом жінок, пройшли вже у 20 регіонах України, об’єднали 75 всеукраїнських громадських організацій та широке коло представників державних структур.
Цього року Міністерство соціальної політики України у співпраці з UNFPA Україна у рамках програми «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», яка реалізується за підтримки урядів Великої Британії, Канади та Естонії, розпочинає нову хвилю кампанії «Розірви коло». Ціль кампанії: підвищити нетерпимість суспільства до домашнього та гендерно зумовленого насильства.
В рамках інформаційної кампанії, у новому відео ролику «Розірви коло», який за дорученням Міністерства соціальної політики України необхідно розмістити на офіційному WEB-сайті облдержадміністрації, демонструється, як із покоління в покоління герої передають один  одному сувій, що символізує усталені виправдання насильства у формі українських прислів’їв та приказок. Такий зв’язок крізь час поколінь підкреслює вкоріненість проблеми.
Інформаційна кампанія «Розірви коло» закликає усе суспільство до активних дій і нульової толерантності до насильства, яке немає виправдань при будь-яких обставинах. Правда завжди одна: якщо він любить, то ніколи не вдарить; зробити боляче –  це не прояв симпатії; твоя "хата не скраю" – ти можеш допомогти.
По всій області у зазначений період відзначатимуть акцію «16 днів проти насильства» шляхом проведення засідань за круглими столами, брифінгів, прес-конференцій, тематичних бесід тощо.


На обласному рівні до зазначеної акції заплановані такі заходи:

  1. Прес-конференція з нагоди відкриття обласного етапу Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Дата нта місце проведення:
16:30, 25 листопада 2019 року; прес-центр обласної державної адміністрації

  1. Обласна виставка дитячих робіт «МІЙ СВІТ БЕЗ НАСИЛЬСТВА!»

Дата та місце проведення:
16:30, 25 листопада 2019 року; прес-центр обласної державної адміністрації

  1. Долучення до флеш-мобу, який проходитиме по Україні шляхом підсвічування обласної державної адміністрації в помаранчевий колір
  2. Підсумкова конференція «Досвід поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» за участю представників ОБСЄ               

Дата та місце проведення:
11:00, 04 грудня 2019 року; актова зала Житомирського медичного інституту

  1. Обласна виставка дитячих робіт «НІ! ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ»

Дата та місце проведення:
11:00, 04 грудня 2019 року; актова зала Житомирського медичного інституту

  1. Кущовий круглий стіл на тему: «Права людини – недискримінаційний аспект» з нагоди відзначення Дня прав людини

Дата та місце проведення:
11:00, 10 грудня 2019 року; Ємільчинський р-н, приміщення райдержадміністрації.

 

________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації