Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

Відбувся інформаційний семінар з роботодавцями

На виконання доручення Прем’єр-міністра України О. Гончарука від 22.01.2020 р. про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості в області проводиться  інформаційно - роз’яснювальна кампанія.
У приміщенні  Житомирського міського центру зайнятості 28 січня відбувся інформаційний семінар з питання дотримання законодавства з праці у частині легальної зайнятості, у якому прийняли участь майже 100 роботодавців сфери торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування.
На семінарі перед суб'єктами господарювання виступили представники Департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, Управління Держпраці в області, головних управлінь Державної податкової служби та Пенсійного фонду в області, служби зайнятості області.
Заступник директора Департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Світлана Бойм поінформувала учасників семінару про застосування трудового законодавства, законодавчо встановлені мінімальні гарантії з оплати праці та діяльність районних і міських робочих груп з питань легалізації заробітної плати і трудових відносин.
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці в Житомирській області Павло Фещенко наголосив на неприпустимості застосування найманих працівників без належного оформлення трудових відносин та штрафні санкції щодо роботодавців, які їх порушують.
Про найбільш поширені порушення, що фіксують уповноважені працівники служби під час перевірок підприємців, поінформував заступник начальника відділу розгляду звернень платників податків управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Житомирській області Андрій Петкевічус.
Начальник фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Наталія Пінчук роз'яснила суб'єктам господарювання порядок зарахування страхового стажу для найманих працівників та фізичних-осіб підприємців та особливості використання бази персоніфікованого обліку застрахованих осіб.
Практичні поради щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками надано начальником відділу з питань додержання законодавства про працю Департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради Інною Молодковець.
Серед учасників семінару розповсюджено інформаційні матеріали.

 

 

Відбувся інформаційний семінар з роботодавцями

Відбувся інформаційний семінар з роботодавцями

Відбувся інформаційний семінар з роботодавцями

Відбувся інформаційний семінар з роботодавцями

________________________________________________________

 

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації