Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

 

Скайп-нарада щодо посилення заходів з питань запобігання та протидії домашньому насильству в умовах карантину

За ініціативи Департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації 16 квітня 2020 року було проведено скайп-нараду щодо посилення заходів з питань запобігання та протидії домашньому насильству в умовах карантину з представниками структурних підрозділів райдержадміністрацій та міськвиконкомів, до компетенції яких належать питання запобігання та протидії домашньому насильству та /або насильству за ознакою статі.
Головна увага приділялась належній організації роботи загальних та спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Директор Департаменту Юрій Прокопець: «Просимо забезпечити безперебійну організацію роботи установ і закладів, які надають послуги екстрено (кризово) постраждалим особам та забезпечити надання соціальних послуг відповідній категорії осіб, з дотриманням санітарно-гігієнічних норм».
Учасників скайп-наради поінформовано про створення та можливості чат-боту у меседжері Теlegram. Зайти можна за посиланням чат-боту #ДійПротиНасильства https://t.me/police_helpbot.
Про боротьбу з домашнім насильством в умовах карантину розповів Аврамчук Сергій – інспектор відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності ГУНП в Житомирській області. Зазначено, що до карантину, у період з 12.02.2020 р. по 12.03.2020 р., зареєстровано 1 106 заяв та повідомлень, пов’язаних з домашнім насильством (з них відкрито 25 кримінальних проваджень) та в умовах карантину, з 12.03.2020 р. по 14.04.2020 р.,  зареєстровано 1 247 звернень  (з них відкрито 21 кримінальне провадження).
У скайп-нараді також взяла участь директор Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Антіпова Ганна, яка зосередила увагу на важливості превентивних заходів.

Скайп-нарада щодо посилення заходів з питань запобігання та протидії домашньому насильству в умовах карантину

Скайп-нарада щодо посилення заходів з питань запобігання та протидії домашньому насильству в умовах карантину

________________________________________________________

 

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації