Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

Соціальна підтримка населення

в умовах карантину

Сьогодні 07.05.2020 Міністерством соціальної політики України під головуванням заступника Міністра Віталія Музиченка проведено селекторну нараду з питань надання громадянам пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, а також щодо порядку застосування норм постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 329 „Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми”, якою, зокрема, передбачено на період карантину та на один місяць після дати його відміни запровадження допомоги на догляд за дітьми одному з батьків, який є фізичною особою ? підприємцем першої або другої групи платників єдиного податку спрощеної системи оподаткування.
Участь у селекторній нараді взяли директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Юрій Прокопець, керівники та спеціалісти, відповідальні за даний напрямок роботи.

До відома
У травні 2020 року органи соціального захисту населення розглядатимуть питання перепризначення без звернення житлових субсидій домогосподарствам, які її отримували в опалювальному періоді 2019/2020 років з урахування підвищених на 50% нормативів споживання комунальних послуг з  централізованого водопостачання та водовідведення, постачання гарячої води, газопостачання та електропостачання та можливої простроченої тримісячної заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг.
Крім того, фізичні особи-підприємці першої або другої групи платників єдиного податку спрощеної системи оподаткування, які сплачували ЄСВ та мають дітей до 10-річного віку можуть звернутися за наданням допомоги (в паперовому вигляді) безпосередньо до органів соціального захисту населення, надіслати документи поштою або подати їх в електронній формі. Посилання на стартову сторінку системи надання послуги з призначення допомоги https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua.
Така допомога призначається на період карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, та на один місяць після дати його відміни одному з батьків (опікуну) на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 р., і виплачується щомісяця за повний місяць (для дітей віком до 6-ти років – 1 779 грн; для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2 218 гривень).

 

 

Варто знати!

Хто може отримати допомогу?
Один із батьків (опікунів) дитини до 10 років(включно), який є  фізичною особою підприємцем, що обрали спрощену систему оподаткування і належать до І та ІІ груп.
Допомога виплачується як громадянам так і іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають в Україні.

За яких умов сплачується допомога?
Сплата єдиного соціального внеску за 2019 рік або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи — підприємця.
Допомога не призначається на дітей, на яких виплачується компенсація послуги «муніципальна няня».

Куди треба подати документи?
До відповідного територіального підрозділу соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або місцем проживання фізичної особи — підприємця.

Який розмір допомоги на одну дитину?
Допомога виплачується на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку (включно).
Розмір допомоги залежить від прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 01.01.2020 р., тобто:
— на дитину до 6 років: 1779 грн;
— на дитину від 6 до 10 років: 2218 грн.

Які документи треба подати?
— Заява на призначення допомоги на дітей ФОП-ам, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до І і ІІ групи платників єдиного податку із зазначенням рахунка в установі уповноваженого банку;
— копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;
— довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);
— опікуни – копію рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки.


Відзначення Дня охорони праці у 2020 році

Відзначення Дня охорони праці у 2020 році

Відзначення Дня охорони праці у 2020 році

________________________________________________________

 

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації