Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

Експертна рада з питань розгляду звернень за фактами
дискримінації за ознакою статі

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 07.05.2020 № 304 утворена Експертна рада з питань розгляду звернень за фактами дискримінації за ознакою статі.
Основною метою Експертної ради є сприяння у формуванні та реалізації державної політики щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, недопущення всіх форм дискримінації за ознакою статі.
До складу Експертної ради увійшли представники таких департаментів, управлінь та служб облдержадміністрації: юридичне управління апарату; департамент праці, соціальної та сімейної політики; освіти і науки; охорони здоров’я; інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю; у справах дітей; управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Житомирській області; регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Житомирській області.
Особа, яка вважає, що стосовно неї виникла дискримінація, має право звернутися із скаргою до Департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації (м. Житомир, майдан С.П.Корольова,3/14, каб.201, 126, тел. (0412) 47-47-57, e-mail: vid.sim.polituku@psspdep.zht.gov.ua), регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Житомирській області (м. Житомир, майдан С.П.Корольова,3/14, каб.107, e-mail:pred.zhytomyr@ombudsman.gov.ua) та/або до суду в порядку, відповідно до  Закону України  «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».

 

 

________________________________________________________

 

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації