Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

 

Про заборгованість із
виплати заробітної плати працівникам області

За статистичними даними на 01 травня 2020 року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області становила майже 17 млн грн, яка зросла з початку року на 5,8 млн грн або на 51,7%, у тому числі у квітні ц.р. - на 5,5 млн грн або на 47%.
Про наявність боргів до статистичних органів прозвітували 11 суб’єктів господарювання, з яких 3 додалися у квітні цього року: ТОВ «Автосвіт ЛТД» м.Коростеня (сума боргу – 769,1 тис. грн), діяльність якого пов'язана з пасажирським перевезенням міського та приміського сполучення; ДП «Житомирський облавтодор ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» (17.03.2020 порушено справу про банкрутство, сума боргу - 370 тис грн.); ТОВ «Декоративний камінь України» Хорошівського району - підприємство добувної промисловості (сума боргу – 225,6 тис. грн).
Найбільшими боржниками із виплати заробітної плати залишаються ПАТ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес» (сума боргу - 8,8 млн грн), ДП «Житомирський лікеро-горілчаний завод» і його Чуднівська філія (сума боргу - 4,7 млн грн).
Однією з причин зростання боргів із виплати заробітної плати у квітні є зупинка діяльності підприємств у зв'язку з карантинними обмеженнями.
Рішенням обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат від 21 травня ц.р. керівникам підприємств – боржників доручено визначити перспективи погашення зазначених боргів і забезпечити вимоги законодавства щодо першочергового спрямування коштів на виплату заробітної плати.
З метою сприяння стабілізації роботи великих підприємств керівництвом облдержадміністрації направлено звернення до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо внесення змін до Порядку надання допомоги по частковому безробіттю.

 

 

Про заборгованість із
виплати заробітної плати працівникам області

________________________________________________________

 

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації