Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

 

Заходи, які будуть проводитися з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у дитячих будинках-інтернатах системи соціального захисту населення області.

 

Щороку у перший день літа в Україні та в багатьох країнах світу відзначається відзначають добре і радісне свято –  Міжнародний день захисту дітей.
Так, у цей день світова спільнота закликає прислухатися до потреб дітей, першочергово  дітей з особливими потребами, а також приділити увагу тим дітям, які залишилися без опіки рідних і близьких та перебувають під опікою держави.
Сьогодні у 3 дитячих будинках-інтернатах системи соціального захисту населення області, зокрема: Тетерівському, Новоборівському та Романівському дитячих будинках-інтернатах, у яких соціальні послуги отримують 237 вихованців та підопічних, також проводяться святкові заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.
Для мешканців дитячих будинків-інтернатів відбудеться  концертна програма, яка підготовлена працівниками та з залученням діток установ.
У свою чергу, вихованці будинків-інтернатів мають можливість продемонстрували свої здібності – заспівати пісні  а також виконати танок.
Також, на діток чекають солодкі подарунки, що були безкоштовно передані установам від підприємців, меценатів та благодійних організацій.

 

Всеукраїнська селекторна нарада

________________________________________________________

 

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації