Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

Вітаємо з Днем батька!

 

Хочемо побажати завжди бути справжнім прикладом відваги і сміливості для своєї дитини, у всьому її підтримувати і допомагати справлятися із будь-якою проблемою життя. Бажаємо бути для своїх дітей найкращим татом, бажаємо вірити в їхній успіх і завжди пишатися їхніми досягненнями.

 

Вітаємо з Днем батька!

День батька в Україні

Державне свято День батька затверджене Указом Президента України від 18.05.2019 № 274/2019, яке відзначається щороку у третю неділю червня. Цьогоріч це свято припадає на 21 червня.

Історія свята

День батька був заснований в Україні з метою створення і розвитку сприятливих умов зі зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у виховному процесі дітей, а також сприяння  популяризації сімейного способу життя, формування відповідального батьківства.
Попередньо в Україні це свято відзначали у третю неділю вересня як Міжнародний День батька, яке святкують у 80 країнах світу.
З’явилося свято в Америці у 1909 році. На церковній службі до Дня матері американка Сонора Луїза Смарт усвідомила, що після смерті матері її батько, Вільям Джексон Смарт, самостійно виховав шість дітей. Дівчина хотіла, щоб її батько знав, яка він особлива людина для неї, як вона його любить і цінує.
Тож Луїза Смарт створила петицію. в якій розписала, наскільки важлива роль батька в сім’ї. Документ підтримали не тільки місцева влада, а й сам президент США Калвін Кулідж. Політик заявив, що подібне свято тільки зміцнить зв’язок батьків з дітьми, і зайвим точно не буде.

Довідково: За даними управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій, міськвиконкомів в області проживає 1397 батьків, які виховують без матері дітей, з них: 159 дітей віком до 3 років, 326 – 4-6 років, 1713 – 7-17 років.

________________________________________________________

 

 

 

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації