Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Громадські обговорення

Інформаційне бюро

  Санаторно-курортне лікування постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції у 2018 році

   

  2018 рік:
  На область для придбання санаторно-курортних путівок постраждалим учасникам Революції Гідності та учасникам антитерористичної операції у 2018 році виділено всього – 2 940 207  грн.
  У 2018 році оздоровлено 364 постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції на загальну суму 2 млн. 937 тис. 376 грн.
  За рахунок коштів обласного бюджету у 2018 році 255 осіб з числа учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції оздоровлено в  КП ЖОЛСЦРЗ «Дениші» на загальну суму майже 2 млн.грн.

  2019 рік:
  Відповідно до Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил у 2019 році, затвердженої рішенням сесії обласної ради від 18.12.2018 № 1294, за рахунок коштів обласного бюджету передбачено 734,0 тис.грн. для забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб з числа учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил в  КП ЖОЛСЦРЗ «Дениші».
  Станом на 15.02.2019 року 47 осіб вищезазначеної категорії отримують санаторно-курортні послуги в  КП ЖОЛСЦРЗ «Дениші».

  Санаторно-курортне лікування осіб з інвалідністю загального захворювання та осіб з інвалідністю з дитинства у 2018 році

              На область для придбання санаторно-курортних путівок особам з інвалідністю загального захворювання, осіб з інвалідністю з дитинства та осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку виділено у 2018 році всього –                          7 029 276  грн.
  У 2018 році оздоровлено 806 осіб вищезазначеної категорії на загальну суму 7 млн. 021 тис. 611 грн.

  Відповідно до обсягу асигнувань, передбачених для забезпечення санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю загального захворювання та осіб з інвалідністю з дитинства на 2019 рік передбачено всього – 11 908 320 грн.

  Санаторно-курортне лікування ветеранів війни у 2018 році

  В область щокварталу надходять путівки у санаторно-курортні заклади України, підвідомчі Міністерству соціальної політики України, зокрема в санаторії: 
  - «Перемога» м. Київ (серцево-судинний профіль захворювання);
  - «Салют» м. Одеса (кістково-м’язовий профіль захворювання);
  - «Батьківщина» м. Трускавець (захворювання органів травлення);
  - «Слава» м. Миргород (захворювання органів травлення).
  У 2018 році видано 930 путівок (інвалідам війни, у т.ч. інвалідам з числа осіб, які приймали участь у бойових діях в Афганістані, учасникам війни).

  На І квартал 2019 року виділено 254 путівки (інвалідам війни, у т.ч. інвалідам з числа осіб, які приймали участь у бойових діях в Афганістані, учасникам війни).

   


 
Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації