Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

18 жовтня - Європейський День боротьби з торгівлею людьми.

  Саме цей День був започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

  З нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 16 жовтня 2021 року у м. Житомирі відбудеться «Хода за Свободу» - це глобальний просвітницький захід, покликаний привернути увагу людей до проблеми торгівлі людьми, поширити інформацію про те, як можна себе захистити, що потрібно знати, аби не потрапити до небезпечної ситуації сучасного рабства.

  Захід організовують Департамент соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації спільно з Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, Управлінням соціального захисту населення Житомирської райдержадміністрації, Житомирським обласним центром соціальних служб, Житомирською міською громадською організацією «Авенір», громадською організацією «Житомирський інформаційно-консультативний центр».

  Кожного року в Європейський день протидії торгівлі людьми у всьому світі тисячі людей виходять на вулиці своїх міст, щоб зробити крок заради подолання рабства. В Україні ця акція буде проведена вже всьоме .

  Минулого року було проведено більше ніж 500 акцій в понад 50 країнах світу, завдяки чому вдалося досягти інформацією понад 70 млн. людей. Цього року продовжується хода, аби підняти рівень обізнаності, виступити на захист постраждалих в Україні та у всьому світі.   Якщо Ви бажаєте долучитися до акції, запрошуємо 16 жовтня на вул. Михайлівську. Реєстрація розпочнеться об 11.00 (біля приміщення міської ради, під годинником). Бажано бути одягненими в темний одяг та мати чорну парасольку.
  Будь-яка особа може постраждати від торгівлі людьми, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Жінки та чоловіки стають жертвами сексуальної та трудової експлуатації. Дітей змушують красти, жебракувати, використовують для проституції, навіть з метою вилучення органів.

  За неофіційними даними у світі близько 4 млн. осіб щороку переправляються через кордони держав для використання в підневільній праці.

ЗВЕРНУТИСЯ ПО ДОПОМОГУ МОЖНА НА
«гарячу лінію» з питаньміграції та протидії торгівлі людьми
527 або 0800 505 501

План проведення акції
«Хода за свободу» у м. Житомирі

Дата: 16.10.2021 р.
Місце проведення: вул. Михайлівська
Час проведення: 11.00 – 12.00
Учасники та учасниці: представники департаменту соціального захисту населення Житомирської ОДА, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, управління соціального захисту населення Житомирської РДА, Житомирського центру соціальних служб міської ради, Міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради, ГО «Авенір», ГО «Жіночий інформаційно-консультативний центр, активні громадяни
  • 10:45 – збір організаторів заходу, встановлення обладнання та апаратури;
  • 11:00 – реєстрація учасників/учасниць заходу;
  • 11:15 – вступне слово, зачитування Декларації свободи, інструктаж;
  • 11:30 – Хода вулицею Михайлівською, поширення інформаційних матеріалів;
  • 11:50 – 12:00 – Підсумки, збір обладнання та матеріалів.

 

18_zhovtnya.jpg

________________________________________________________

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації