Офіційний сайт департаменту праці,соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністраціїОфіційний сайт департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації
Департамент праці,
  соціальної та сімейної політики
    Житомирської облдержадміністрації
Офіційний веб-сайт
Головна сторінка
Про департамент
Контакти
Графіки прийому
Документи
Підвідомчі установи
Роз'яснення
Запитували-Відповідаємо
Публікації в ЗМІ
Новини
Звернення громадян
Державні закупівлі
Прозорий бюджет
Фінансування соціальних виплат
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Повідомлення
Громадські обговорення
Очищення влади

Створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

 

    Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.06.2021 № 696-р «Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, у 2021 році» 7 територіальних громад (Березівська, Курненська, Хорошівська, Овруцька, Олевська, Романівська та Семенівська) отримали державну субвенцію на створення спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства.
    З метою надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх потреб в області створено 16 мобільних бригад. Мобільні бригади створені в Брусилівській, Глибочицькій, Гришковецькій, Любарській, Малинській, Новоборівській, Новоград-Волинській, Овруцькій, Олевській, Попільнянській, Словечанській, Станишівській, Стриївській, Тетерівській, Харитонівській, Хорошівській територіальних громадах.
    З метою інформування населення про діяльність служб підтримки постраждалих осіб, вирішення проблемних питань у районах у напрямі протидії домашньому насильству, надання методичної допомоги, на виконання доручення за результатами наради щодо розбудови у 2021 мережі спеціалізованих служб, проведеної під головуванням Прем’єр-міністра України від 09 серпня 2021 працівниками Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації здійснено виїзд до Березівської та Курненської сільських територіальних громад .     Під час виїзду були оглянуті приміщення, у яких будуть створені спеціалізовані служби, нормативна та технічна документація.
    Високівською, Глибочицькою, Новоборівською, Оліївською, Тетерівською територіальними громадами укладені меморандуми про співпрацю та об’єднання зусиль для надання соціальної підтримки у формі спільної співпраці (утримання) осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, із Березівською територіальною громадою.

 

стоп_насильство

________________________________________________________

 

 

Державні інтернет-ресурси
Офіційний сайт Президента України
Веб-портал Верховної Ради України
Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України
Офіційний сайт Житомирської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт управління Головдержслужби України в Житомирській області
Офіційний сайт Президентський кадровий резерв Нова еліта нації